Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

david


Keka

Render je, posto se vide disk kocnice pozadi.

Mada je odlicna ideja za styling.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daciaduster

Citat: Keka poslato 04.07.2010. - 18:24
Render je, posto se vide disk kocnice pozadi.

Mada je odlicna ideja za styling.

Evo još jednog... :wave:


Munze


Srkson

Ja porucio!  :woo-hoo:

Duster Laureate 1.6 16V 4x4
+
LOOK
Aluminijumski naplatci 16'', spoljni retrovizori i uzdužni krovni nosači u boji mat kroma; ukrasni prag
i zaštitna letva napred / pozadi u boji mat kroma; zatamnjena stakla na zadnjim vratima, bočna zadnja
stakla i zadnje staklo
+
Električni podizači zadnjih stakala
+
Metalik Smedja (TE CNA)

Rok isporuke: 90 do 120 dana   :ne:

krle


Srkson

Cena sa carinom, transportnim troškovima i PDV-om u EUR: 15,001.34

LeNgenda

Najiskrenije ti cestitam, samo to su za mene dva Sandera Ambiance.
To je bas mnogo para.

Mozemo da pokrenemo glasanje, sta bi ko radio sa 15000 evra, uzeo odlicno opremljenog Dustera, dva onako Sandera ili nesto izvan Dacije...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Dragan.vi

Alal ti vera Srksone :respect:

kiconix

Ma kakvo glasanje, batice samo ti prati forum i kad zakazemo okupljanje, obavezno da se pojavis. Naravno kad stigne (nadam se sto pre). :aplause:

Daciaduster

#85
Citat: Srkson poslato 05.07.2010. - 19:16
Ja porucio!  :woo-hoo:

Duster Laureate 1.6 16V 4x4
+
LOOK
Aluminijumski naplatci 16'', spoljni retrovizori i uzdužni krovni nosači u boji mat kroma; ukrasni prag
i zaštitna letva napred / pozadi u boji mat kroma; zatamnjena stakla na zadnjim vratima, bočna zadnja
stakla i zadnje staklo
+
Električni podizači zadnjih stakala
+
Metalik Smedja (TE CNA)

Rok isporuke: 90 do 120 dana   :ne:

Ja idem sutra! Idem na Sajmište da poručim... Samo ću uzeti drugačiju boju, belu. U sredu putujem na Kosovo, pa reko' da završim što pre, pošto me neko vreme neće biti.
Jedino me taj rok isporuke nervira! J#!%te, 120 dana da čekam na auto... :doh:

Srkson

Mozemo i da glasamo, ali mogucnosti sa 15K EUR su zaista velike. Mogao sam i stosta drugo da kupim, ali ako covek vec zna sta zeli, a pritom dobro odmeri sve sto mu se pruza za ulozene pare, onda tu nema mnogo opcija, jedina je Duster.
Po nekoj takvoj logici za Yeti mogu da se kupe i tri Sandera, ali nije poenta u tome.
Ja verujem da ce Duster da napravi zestoki BUM na trzistu i to ne samo na ovom nasem istocnom, nego i na zapadnom.
Kada sam kupovao Logana 2005. godine takodje sam dobro odmerio i nisam pogresio. Ne kaze nas narod dzaba tri put meri, jednom seci.
Te 2005. godine mnogi su se smejali kada sam pomisljao da kupim Logana. Znam jednoga koji mi je onda rekao da sam lud jer u Logane ugradjuju Renault-ove motore koji ne zadovolje sve testove na proizvodnoj traci u Francuskoj pa ih salju za Rumuniju. Eeeej, pa ja vecu glupost u zivotu nisam cuo. I sta biva? Naravno nista, niti jedan kvar za 5 godina i 75000km. radi kao sat. Pu, pu, da ga ne ureknem.

Evo jedne lepe price:
Secam se jednog kviza na nekoj britanskoj televiziji pre jedno 14 godina. U toku emitovanja ide i blok nagradna igra za gledaoce. Na sred studija prekriveni automobil (limuzina vidi se). Nasumicno pozivaju jednog tipa iz publike da sidje do auta i otkrije ga. Svi u cudu blenu u auto, ali auto nema niti jednu oznaku. Kazu ovom momku da pogleda auto sa svih strana, da udje u njega, da ga upali i pokrene ga u tom velikom studiju, i? Pita ga voditelj da li mu se auto svidja, a on sa osmehom na licu vice: Yes, yes, this is a great car! Zatim ga voditelj pita, da li bi taj auto odmah kupio za 12.000 funti. On ko iz topa odgovara da bi ga odmah kupio jer je to zaista niska cena za tako dobar i veliki auto. U tom trenutku voditelj poziva hostesu (inace nikakva riba kao i sve britanke) da donese oznake proizvodjaca i zakaci ih na za to predvidjena mesta. Kaci oznaku SKODA OCTAVIA!!! Momak gleda u auto, kamera na njega (krupni kadar) i istog sekunda pocinje da se mrsti. Voditelj ga ponovo pita da li i dalje zeli taj auto. Momak odgovara odricno jer toboze nema vise interesovanja jer je Skoda u pitanju i vraca se na svoje mesto. Predrasude su cudo.

Mislim da je VW usao u Skodu neke 1995/06 (ispravite me ako gresim), a Renault u Daciu 2003/04, tako da je Skoda ispred Dacie za tih cca 10 godina. Skoda je i onda imala jake cene i nije tako dobro gadjala ciljne grupe kao sto to radi Dacia. Koliko mogu da primetim Dacia ni sa jednim modelom nije pogresila i fantasticno dobro otklanja sve nedostatke koji su prethodni modeli imali tako da su novi modeli zaista vise nego prihvatljivi.

krle

Citat: Srkson poslato 05.07.2010. - 22:34
  Znam jednoga koji mi je onda rekao da sam lud jer u Logane ugradjuju Renault-ove motore koji ne zadovolje sve testove na proizvodnoj traci u Francuskoj pa ih salju za Rumuniju. Eeeej, pa ja vecu glupost u zivotu nisam cuo. 


Neinformisan lik, nema šta. Reno je još 2004.g. preselio kompletan pogon za sklapanje K7 motora u Rumuniju i te motore ugrađuje u svoje modele.

Sada mu reci da ćeš imati motor proizveden u Španiji. :Smiley:

dejanz

Tom poznaniku Srkson-e mozes sad da ponudis polovnog Logana  :Smiley:

Cestitam na Dusteru i da brzo stigne


Daciaduster

Evo sada se vratih... Poručio sam i ja Duster-a :lazy: :lux:

Sada mogu da se odmaram na miru!

Rekoše i meni, majke im ga, da je rok isporuke od 90 do 120 dana :ces: :cekicem:

To me malo nervira, ali dobro... Uzbuđen sam ko da sam izgubio nevinos'! :Smiley: :Smiley: