Rezervni točak u Sanderu

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

#76
 :aplause: :too:

DrJekyll

 :aplause: Odlično! Sada samo javi kada budeš sve preuzeo i završio. I obavezno javi ako bude nekih problema i odugovlačenja.
Ružna priča sa lepim završetkom  :dobro:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

silent

Citat: zac poslato 14.07.2011. - 21:14
:ha:  Kako to mislis.  :hihi1:

Izvinjavam se što kasnim sa odgovorom (i na off topicu), ali mislio sam na nešto ovakvo:

acalisse

Posle slika koje sam video sta se desava sa gumom posle duzeg stajanja, htedoh da vidim da li se kod mene isto desilo.
Ali na moje zadovoljstvo, izgleda da su napredovali u dizajnu, tako da je kod Duster-a ispravljena greska.  :lazy:

Postoji "tanjir" na sipkama, tako da ne moze doci do ostecenja kao kod Sundera.
Izvinjavam se na losoj slici, ali cim budem u prilici, napravicu bolju, ako me neko ne pretekne :whistling:

Zoran

Silent, to je to nema se tu sta dodati. Slika (pokretna) govori vise od 1000 rijeci.
Sam svoj gazda - vazda.

mrsp

Silent - Ovo nisam znao. :too: Ali izgleda mi na kraju snimka kao da je opet ispustila (ili mi se čini) :whistling:

Citat: DrJekyll poslato 17.07.2011. - 21:12
:aplause: Odlično! Sada samo javi kada budeš sve preuzeo i završio. I obavezno javi ako bude nekih problema i odugovlačenja.
Ružna priča sa lepim završetkom  :dobro:
Nadam se da više neće biti problema a sigurno javljam konačan ishod.Odnosno kada zamenim gumu i popravim nosač  :dobro:

Citat: acalisse poslato 18.07.2011. - 08:36

Postoji "tanjir" na sipkama, tako da ne moze doci do ostecenja kao kod Sundera.
Izvinjavam se na losoj slici, ali cim budem u prilici, napravicu bolju, ako me neko ne pretekne :whistling:

Bilo bi lepo da uslikaš neku bolju jer ja na ovoj nemogu da raspoznam lepo šta je šta  :too:

mrsp

A evo šta su mi danas poslali  :bonk:

Poštovani,
tačno je da nemate garanciju na gume i nakon skoro dve godine teško je utvriti zbog čeka je došlo do oštećena.
Molimo vas da se obratite ovlašćeno Dacia servisu AK Francuz kako bi se guma zamenila na teret predstavnika proizvođača.

Srdačan pozdrav,

   Jasmina GUJANICIC
Sluzba odnosa sa strankama
RENAULT NISSAN SRBIJA
Omladinskih brigada 88
11070, Novi Beograd


kiconix


DrJekyll

I ja sam uslikao malo ispod kola i uopšte mi se ne sviđa. Sada u subotu idem na put za Makedoniju i ako mi ne daj bože pukne guma zvaću idiote iz RNS-a da mi zamene točak...bez naplate :cekicem:

Šalim se, videću sutra da sve skinem pa da pogledam da li ima oštećenja.





Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

abc123

Uh covece pa sa ovako deformisanom gumom ne bih smeo da vozim brze od 50 km/h  :agr:. Bolje je naci i polovnu gumu i strpati je u gepek kada se krene na duzi put.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

 :ha: Auuu, pa otisla guma skroz!

Saša

#88
Osim što je prljavija nego da je bila u gepeku, ovoj gumi po meni ništa ne fali, s' obzirom da će biti (eventualno) korišćena do prvog vulkanizera.
Nije je sunce pržilo niti je stalno bila u vodi.
Ovaj trag zbog kačenja nije strašan i verujem da se ne bi osetilo u vožnji.
CitatJa tu ništa ne bi dir'o
Ako ne možeš da spavaš, pravac vulkanizer pa nek je zavrti...

mrsp

Drjakyll@Kod tebe izgleda još i gore nago kod mene.Dali mi se čini ili i tebi točak ne leži celom površinom na nosač?