Znak

prethodna tema - sledeća tema

DejanNS

Ja sam na oba znaka urezao ime (sad imam samo jedan  :Smiley: ), jer zivim blizu Najlon pijace, pa ako ga nekad nadjem...  :gun:
Kupovao na pijaci ne bi NIKAD jer dokle god neko kupuje, dotle ce se i krasti, a krade se jer u servisu kosta koliko kosta...

Cini mi se da je znak u servisima u Rumuniji oko 10-20 leja... to je oko 250-500 dinara... i ovde nema ni jednog auta bez znaka, jer je cena povoljna pa se niko nije dosetio da krade i preprodaje...

Meni je ukraden znak sa zadnjeg dela, ali je amater ukrao i ostavio plastiku kao sto se vidi na slici... rupice sam popunio silikonom i stoji mi tako i lepo mi je, ne smeta mi... necu da stavljam novi znak i da provociram lopove pa da mi ovaj put i plastiku ukradu!  :kava:

Inace u Rumuniji mi se svi cude sto nemam znak... cak mi je i jedan covek/zena ostavio upakovan znak na mestu izmedju brisaca i haube... zavukao ga... ali sam ga poklonio prijatelju iz Srbije... Inace auto je bio parkiran 8 sati ispred servisa Dacie i niko mi nije uzeo ostavljen znak!

Keka

Sta ti je Evropa  :hall:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david


DejanNS

Ne cveta cvece ni svuda po Rumuniji... juzna Ruminija je onakva kakvu je vecina ljudi sa predrasudama i zamislja. U Temisvaru nas recimo policija prati od voza do voza  :Smiley: Ja imam srece pa sam u Kluz - Napoki koji je stvarno EVROPSKI grad, 100 godina ispred Beograda po SVEMU. Videcu da sledeceg meseca ugrabim vremena da vidim cene delova ovde po servisima, da uporedimo!

Zare82

Meni stize novi prednji znak sutra...reko doslo prolece pa da malo ulepsma auto ne mogu da ga gledam vise onako ,,bez nosa,,!!! E sad ko je  pominjao onaj Kristijev tutorial?! Moze link ka tome?!? :))) Cisto da malo udjem u fazon pre nego se latim alata...inace narucio sam i one obrvice za pr.farove i zavesice,jedino zavesice ne znam nisma gledao kako se jos moniraju  )
Zaljudjenik!!!

Gagi1/2

Ovde imaš Kristijev tutorijal kako se montira/demontira znak na Loganu:

http://www.youtube.com/watch?v=hdv5CpDJ5G4
Na snimku se vidi da montira prednji znak na skinutu masku. Ako ti treba tutorijal i za to, vidi na njegovom sajtu (imaš link na YouTube-u) :wave:

Zare82

Hvala! Sad sam odgledao! Ali,jbte,ako se to samo tako stavlja nije ni cudo sto skidaju :((...opasno razmisljam da usrafim na neki nacin sa jako tankim srafovima.... :(( Nije bas jeftino meni su ves dvaput skinuli znak ....plus cu da zalepim montaz gitom  :ne:
Zaljudjenik!!!

DejanNS

pazi samo da ti ne otkinu pola auta sa znakom...  :Smiley: kad sve to zasrafis i zalepis  :Smiley:

Svarog

Danas na beogradskom buvljaku vidim kod čoveka u prvom redu Dacia znak za masku. Košta 1200 dinara. Čovek kaže original. Nisam imao vremena da zagledam, ali znak deluje baš dobro urađen. Spakovan je u kesicu, ali na njoj je nalepnica koja ukazuje kao da je stvarno original. Reč je o novom znaku - znači novi Logan, Sandero, Duster ...

Zare82

Ako neko ne zna kako se to radi...



...znam, ,,iscupace ti ceo branik,, ...ali meni ide druga logika...valjda ce da vide da je znak izbusen,ostecen,da ga je ne moguce prodati takvog pa ga mozda i nece dirati..a i meni se svidja sa te dve tufnice.. :)
Zaljudjenik!!!

Boka

Pametno. I nema da te boli glava dal ce neko da ga skine. :aplause:

ppejic

Nocas ukradena oba amblema i ostecena farba na gepeku.

Skinucu ratkapne preventivno dok ne ugradim alarm.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Dragan.vi

Neverovatna smo zemlja i takva cemo i ostati  :banghead:

miki-bgd