Održavanje u sopstvenoj režiji

prethodna tema - sledeća tema

zac

#405
 :suicide:

Dobro je ubiste ga, a da sam ja to rekao verovatno bi opet zavrsio ka cic....   

Logan Base

Danas sam u Merkur trgovini pronašao original Unior ključza izmjenu ulja. Nitko sretniji od mene :)
Koštao je 45.90 kuna ( 6.22 europskih novaca ).
Trebale bi ga imati sve prodavaonice koje prodaju Unior alat.
Jedva čekam vikend, pa da se zavučem u kanal i obavim servis  :)

jasho

Pošto i mi imamo slovence u Bgd, jel može slika? :to:

Keka

 :offtopic:

Merkur u Srbiji je banda lopova. Jelka koja kod nas u Merkuru kosta 7900 din, u Slovenackom Merkuru kosta 45 evra.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Zato i propadaju,lagano.A ključ 8x8mm u beogradskom Merkuru sam tražio ali nisam našao!
A ko u maloprodaji nađe originalni ključ za filter ulja,ja mu čestitam.I neka javi gde je našao.

Zoran

Firkant 8x8 mm i ja sam kupio Uniorov nekada davno. Filter ulja skidam ključem koji ima onaj kožni kaiš. Jest malo zzzz... ali napneš pa čekaš i on sam pusti (guma je to - mislim na dihtung na filteru).
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Kod verzije sa klimom filteru se može prići samo pogledom ili spec. alatom.

Ayrton

@saša61beograd:ja sam ga našao u prodavnici Unior alata,u Šapcu,cena 1800 dinara.To mi je bilo mnogo para,pa ga nisam kupio. :ne:
Inače ja sam juče obavio zamenu ulja i filtera,i filter za ulje sam odvrnuo rukom!Iako sam imao alat (hvala Žac).
A čep kartera sam lako odvrnuo,sa kvakom od vrata,a zategao sam ga sa napravljenim ključem (opet hvala Žac).
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Logan Base

Evo slika od ključa.
Našao sam ga u Merkuru u velikom staklenom ormaru s ključevima. Bio je složen pri dnu police.

Zoran

Upravo takav imam i ja.
Sasa61 beograd - možeš li pojasniti na kakav originalni ključ za filter misliš. Možda onaj što ide na gedoru a izgleda kao pepeljara ?
Sam svoj gazda - vazda.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ayrton

Ja sam video onaj drugi,sa tri "prsta" koji su nazubljeni.
Btw.taj što sam ja video je jako sličan onom što ima Žac.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!


Ayrton

E baš takav! :to:
Sa dostavom cena se penje na oko 1000 din,što je dosta povoljnije od Unior-a.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!