Styling enterijera Logan Ph1&2

prethodna tema - sledeća tema

ppejic

Sta bi se sve moglo odraditi na sivilu enterijera u smislu ulepsavanja?


DarioGTI

#1
moze se jako puno toga uradit, samo je pitanje koliko je ko novaca spreman ulozit u tako nesto....
jer kada se sreduje armaturna ploca, onda se moraju uradit i paneli vrata, krovni tapacirung, podni tapacirung... jedno bez drugog ne ide.

moj prijedlog(nagrubo): baza bruseni aluminij, detalji carbon i krom.  :hihi1:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Ja predlazem pozlatu, insercije od mahagonije i ruzinog drveta.

Kad bi se gadjali sinobusima.

Sta se realno moze odraditi?
-Farbanje prstenova oko ventilacije i rucica na vratima. Mada onda tek postaje sivilo u 63 nijanse.
-Farbanje svega u crnu boju. Bez obzira na kvalitet radova, velika opasnost od ljustenja i grebotina.
-Tapaciranje u neki materijal (kao na Graf Dracula), mada je to malo kicerica.

Zapravo ja tu nista ne bih dirao. Jedino se jos premisljam za prstenove oko ventilacije i rucice vrata  :ces: ali najverovatnije da necu nista dirati.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

"Alu" boja centralne konzole se moze prefarbati istovremeno sa okvirima ventilaciong otvora i kvakama. Tako ce biti sve u istoj nijansi

Peja

stalker

Zamjeniti onu ružnu kuglu ručice mjenjača s nekom koja bi se bolje uklopila u alu/sivo/crni interijer.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Keka

 :offtopic:
Ta ruzna kugla mi bolje lezi u ruci nego ove nove astenicne plasticne.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


stalker

Drvena se ne bi uklopila u loganov interijer a metalnu nikako ne preporučujem. Zimi je hladna a preko ljeta se toliko ugrije da se opečeš na nju.
Međutim, može se naći krasnih kožnih koje osim lijepog izgleda ugodno leže u ruci.  :dobro:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Bojan88

Sta mislite kako bi izgledala plavo-crna kombinacija?Prstenovi oko ventilacije,rucice na vratima i jos neke sitnice da se ofarbaju u plavo i naravno menjac tj. obloga ispod kugle da se prefarba ili oblozi nekim materijalom plave boje...ima li neko ko zna da radi u photo shopu da nam odradi gore postavljenu sliku ?


Ovo sam iscaprkao na netu,plav brzinomer je JEZIV,neonkice (ili sta je vec) isto,a o DVD-u necu ni da pricam...

http://i670.photobucket.com/albums/vv61/bojan_dci/Dacia-Logan-Tuning-Cameleon-32.jpg

Deda

Citat: ppejic poslato 26.01.2010. - 22:19
Sta bi se sve moglo odraditi na sivilu enterijera u smislu ulepsavanja?



...neozenjeni bi mogli da sednu neku lepoticu i da nista ne diraju drugo
Mi ozenjeni bi mogli povremeno da obriseo prasinu i naprskamo onaj sprej mirisljavi ...sve ostalo je izlisno. ( po meni) ... Inace bi kupio auto sa ekstra enterijerom,lol...

dukati

Složio bi se sa dedom, jer farbanje u neke boje itd itd.. pravi kičeraj od auta, ja lično volim da bude onakav kakvog sam ga i kupio, i sutra idem brisati mirišljavim sprejom :rtfm:

david

Iskreno lep je on i ovako...

Keka

@ Bojan88: Instrument tabla se osvetli po zelji promenom dioda, ali je operacija pipava i treba profi alat za to. Prekidaci i neonke su vrlo jednostavni.
DVD ne kontam, koji ce mi kad ne mogu da gledam dok vozim  :bonk:
http://www.tehnomanija.rs/katalog/kenwood-autoradio-kvt-522dvdy.html
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DarioGTI

dvd nije samo za filmove, snjime je puno lakse pretrazivati pjesme po cd/dvd iako mu je primarna namjena pustanje filmova..... iako vise sluzi za zabavljanje suputnika nego vozaca, odlican je u sredenom interijeru auta  :gun: :to:

ps: ako uzimate dvd player odnosno multimediju, nemojte uzimat chen-shit, vec uzmite pravu stvar! iako pravi idu tek od 700e nadalje, necete pozalit! na kinezima je izuzetno los zvuk, ekran osjetljiv, motorici za ekran brzo odu.....  :fiju: :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

A obzirom na lakocu obijanja, odmah nabavite i pusku, alarm, jednog besnog psa kojeg ce te drzati u kolima, uplatite kasko i angazujte agenciju za obezbedjenje  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david

Danas sam u Tempu uzeo oblogu za volan za 450din i legla je samo tako u tonu sa enterijerom...