1. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

 :offtopic:
Sto bi ja voleo da radim prvi servis...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

sibelius

#151
moje iskustvo
prvo, NIKAD ne raditi servis u HIT-u. Dranje koze s ledja.
kad sam radio veliki servis u AC Markovic  sa nekim dodatnim radovima odradio sam ga za 33000din dok su mi  u HITu bez i malo blama odvalili da bi to kostalo 45000-50000din. kad se nisam srusio pored telefona. :gun: :ranting: :rtfm: :fiju:
relativno dobra iskustva imam dakle sa AC Markovic i Reno Sava. ima ljudi koji ih kude ali ja do sada nisam imao problema
jedan od servisa sam odradio i u Kompresoru ali posto su i oni kao i HIT odvalili cenu za veliki servis vise nisam posecivao isti
sta vise,ovi u Reno Sava su me vec zapamtili,nebrojeno puta su mi izasli u susret,da mi odrade neke stvari bez zakazivanja
ne nagovaram nikog,samo iznosim svoja neka zapazanja.cene su sarolike,sve zavisi ko koga koliko klepne po usima.cena za prvi servis je varirala od 4500 do 10000dinara po servisima.pa ko je tu lud? isti posao isti materijal a duplo veca cena
pre nego sto krenete da radite servise,ne bidute lenji,okrenite telefone servisa,pitajte maltretirajte...ipak su to vase pare u pitanju

silent

Da li Sandero 1.4 Ambiance ima filter polena?

perke21

Ja sam mislio da stepway nema, ali čovek se sagnuo i utvrdio da ima. Inače sam ih pitao da li i koji modeli imaju, oni nisu znali. Kažu ako ima zamenimo, ako nema nećemo. Srbija  :lazy:

ziki_the

Citat: silent poslato 21.03.2011. - 11:19
Da li Sandero 1.4 Ambiance ima filter polena?
da ima filter kabine koji je oko 2000rsd

silent

Hvala vam na informacijama  :dobro:

Dachos

Nemaju svi filter polena, imam Sandero u toj opremi, april 2009.nije imao fabricki ugradjen.

nenadsd

tacno je da nemaju svi modeli sandera filter kabine, evo moj sandero je bazni model i nema filter kabine.....

VeDuS

Kako da budemo sigurni da li ima ili ne?I ako nema moze li se ubaciti naknadno?

LeNgenda

Najsigurnije je da zaviris pod tablu ispred suvozacevog sedista i pogledas, mada bi trebalo da klima bude najsigurniji znak, ako ima klimu, mora da ima i filter polena. Moze i naknadno da se ubaci, pretresite malo forum, neko ovde je to vec radio i napravio tutorijal.

Mada, pravo da vam kazem, ni ja nisam gledao ispod table u svom autu, tako da nemam pojma...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Goky

Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

skiter69

evi i ja danas obavio prvi sevis  :cul:
promena ulja 3,3L , filter ulja,zaptivka  :huh: :conf:,dijagnostika, ruke, suma sumarum 4792,85rsd  :to:

svrle

A filteri vazduha i polena?

skiter69

" u slučaju vidljive zaprljanosti,zameniti filtere". e sada, baš i nisu nešto zaprljani . zaboravio sam napomenuti, da sam prešao do prvog servisa 9925km

sphex

we brake for nobody!