Nasukao sam Logana

prethodna tema - sledeća tema

krle

Gde nabavljaš farbu?

Keka

Ima je u prtljazniku  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Dobro, to znači da ti   možeš da se "ogrebeš" za malo farbe od Veterinara za svoja kola.  :Smiley:

Keka

Uzecu nalepnice u nijansi  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VeDuS

Citat: Daniel poslato 05.10.2009. - 09:12


vrlo brzo spreman za Vudstok ako nastavis sa tim sharenim nalepnicama?!?   :)


Odakle ti ovo?Po godinama nisi mi iz te generacije ili makar slusaca takve muzike.
Pozzz za tebe ( i vudstok  :wink:)

Veterinar

#20
Hehehe, da ne komenarisem sada Vudstok... Kad se auto lakira dam majstoru malu bocicu, ubacim u nju par klikera i on mi napuni bocicu farbom. Mala bocica staklena, velicine kutijice za film za fotoaparat (ako se neko jos seca toga) mi traje tri godine. Naravno, ne moze da se potrefi nijansa, farba je u debljem sloju, ali nije ni tako jako primetno. Kad sam imao "saobracajku" sa kolicima koja je baba pred Tempom odbacila od sebe (nova sportska disciplina) lim se udubio, nije bilo ogrebotina, ali od krivljenja materijala pukla je metalik farba 5-6 cm iznad tog mesta u duzini od 3 cm. To sam tako prelepio i prefarbao kad je bilo suvo, da ne prodire vlaga tu (iako se ne bi ni tada verovatno nista desilo) i za godinu i po sredio to kod limara.
Na fotografiji (ako sam uspeo da je dodam) se vidi da je neravan lim na blatobranu , a ne vidi se sta je tacno farbano. Iznad udubljenja je zapravo prefarbana zuta nalepnica velicine 4x2 cm.

Loganovac

Rasturiste mi temu!  :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Pozvaću servis danas i pokušaću da odem do osiguravajuće kuće, ali pre toga moram da operem auto...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

#22
Rasturi ti logana  :40:, a izbaksuzira meni.
Evo da se pohvalim. Malopre mi neki senilni chicha na semaforu zabode svoj shpic desnog krila od yugica u levi far i branik.  :ljut: :banghead: :ranting:

A policajac na moju opasku da necu sa gluvim chichom sa pola metra sluznim aparatom na glavi da se objasnjavam, jer mozda ni nema polisu auto osiguranja, jer toboze Srbijica je ovo, odrzao predavanje o tome da ako mi se srbijica ne svidja idem iz nje. HA...wtf? kraj smene pa ga mrzelo.

Da sam ga snimio, popio bi dozivotnu suspenziju.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dukati

Po meni, najbolje na servis i naplati od kaska ako imaš to osiguranje. A dešava se, št a sa se radi :cul:

Daniel

Odradili su zapisnik na kraju, necu da cimam moj kasko, jos nisam bio do servisa da mi promene bravu gepeka koja me ceka.
Neka njegovo osiguranje pokriva. Deda nije hteo da se dogovori :ne: :palica:  :gun: pa neka ide i kod prekrsajca. :c1:
Da je dao "20 vajferta", mogao je da nastavi put. :lazy:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Saša

#26
Loganovac, gde je epilog?
(Vidim ja da je stara tema, al' me ipak nešto kopka...)

Loganovac

 :bonk: Sigurno sam negde napisao, ali me sad mrzi da tražim. Nisam bio u ovlašćenom servisu po ovom pitanju, već sam sve to sredio kod mog majstora. Sve je to napunio silikonom i prefarbao i nije više bilo problema. Međutim, kad sam menjao gume pre neki mesec primetio sam na tom mestu novo oštećenje od dizalice, verovatno je nastalo kod vulkanizera, pri zameni zimskih guma za letnje. Ipak je u pitanju silikon koji se maltene može rukom odvaliti, a kamoli ne dizalicom...  :ranting:
Pregledaću kad stignem ponovo detaljno i eventualno preduzeti neke mere pre zime.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zac

@Loganovac

To mesto treba ispraviti i sa unutrasnje strane zastititi, postoji fora za to, ako te zanima napisacu ti neki savet a ako treba mozda mogu da ti nadjem coveka da to uradi kako treba.   :wink:

PS. Da li je na tom mestu krenulo da korodira? I ako mozes slikaj jos jednom to mesto iz vise uglova.  :wave:

Loganovac

Ne daj Bože, pu, pu...

Sutra slikam pa nastavljamo priču.

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.