Stop svetlo za Logana

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Pa jeste svetlo za maglu retko kad i koristim,a da se ne bih zez sa tim instalacijama kada idem u rikverc ja lepo upalim svetlo za maglu i eto,posle ga ugasim i sve po starom,mada mislim da cu ipak da ofarbam u crveno i da mi bude kao pre..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Keka

Za pocetak treba pitati Zeljka da li ima normalno svetlo. Ako nema, neka vrati parice posto je ovo neodgovarajuce.

Farbanje ili razvlacenje instalacije je suludo posto je u pitanju nov deo.

Suma sumarum, mozda bi bilo bolje da si uzeo polovno od Martina ili novo u ovlascenoj prodavnici.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Svarog

Okreni-obrni, stvar se svede na levo svetlo, a ne na desno. Ja se baš nešto i ne bih bavio bilo kakvim farbanjima ili instalacija i sličnim Budževinama. Meni ovo liči na čist bezobrazluk da neko uopšte i proba da proda svetlo koje je očigledno za tržište s desnim volanom. Ono doduše, i Flojdu su jednom rekli da đunta može da se ubudži  :doh:

Dachaa

Ja sam ga skinuo sa kola vratio sam staro danas sam zvao nisam mogao da dobijem vezu nesto je izbacivalo ne znam ni sam,zvacu sutra da pitam sta moze da se uradi da li ima normalno ili ne,pa cu da vidim sta cu.Ako mogu da mu vratim a on meni pare vraticu pa cu da potrazim neko drugo,ako ne vraticu ga na kola pa kako god..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Ljota

U Nišu srećem LOGANE sa belim svetlom obostrano što znači da je neka serija tako odrađena najverovatnije radi simetrije i estetike! Željko je imao u ponudi, koliko se sećam i jednu i drugu varijantu i stvar je verovatno u lošoj porudžbi ! 

VaskezNS

Citat: Dachaa poslato 27.07.2012. - 19:35
Ja sam ga skinuo sa kola vratio sam staro danas sam zvao nisam mogao da dobijem vezu nesto je izbacivalo ne znam ni sam,zvacu sutra da pitam sta moze da se uradi da li ima normalno ili ne,pa cu da vidim sta cu.Ako mogu da mu vratim a on meni pare vraticu pa cu da potrazim neko drugo,ako ne vraticu ga na kola pa kako god..

Ako se ne varam, prema Zakonu o zaštiti potrošača (da ga ne preražujem sada), kupac ima pravo da vrati robu u roku od 15 dana ako iz nekog razloga nije zadovoljan, bez navođenja tog razloga. A ovde razlog ne da postoji nego... :gun:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Dachaa

Stvar nije u losoj porudzbini jer sam ja narucio ovo stop svetlo,na sajtu ne postoji drugo stop svetlo za Logana osim onih tuning.
http://www.dacia-delovi.com/?360,stop-svetlo-komplet-levo-(logan)
Ovde se lepo vidi da je svetlo za maglu crveno kao sto i treba da bude a ne belo,da je na ovoj slici belo kao sto sam ja dobio bilo bi ok tako je na slici to sam dobio i eto,ali ja sam narucio ovo kao sa slike a dobio nesto malo drugacije.
Sutra ga zovem.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol

@Ljota: Mislis na bele zmigavce?

Dachaa

Cuo sam se sa Zeljkom i rekao mi je da cemo da sredimo sve samo da se cujemo u ponedeljak.  :)
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Sta poslace ti sprej za stop svetla.  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

DarioGTI

Pa što ne kupiš odmah black lexus style štopove i riješiš problem?  :) :too:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Dachaa

Zac nemoj da zaebavas  :bonk: :ziveli:
@Dario ne svidjaju mi se one stopke.  :-)1
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

seitech

Juce zena vozila auto i na parkingu, ispred firme, vozeci u rikverc, pozdravila se s betonskim stubom i polomila zadnje desno stop svetlo i jos neke "sitnice".   :banghead: Citajuci prethodne postove koje je  Dachaa napisao u ovoj temi, vidim da nije zadovoljan stopaljkom kupljenom od Zeljaka, koju sam nameravao da uzmem. U par prodavnica u KGu, cena oko 4300rsd...  :ha: Ima li negde nesto povoljnije?

staracstol

#28
Uspeo sam da "izmodifikujem" zadnju levu stopaljku metodom lomljenja. Masala. Sad se nesto lomim izmedju potrage za polovnim sa belim zmigavcem i onih tjuning za 6 ljada kod Zeljka. Jel ko vido te od Zeljka uzivo? Kako leze na karoseriju? Isto me interesuje da su stopaljka od PH2 i PH1 iste "otpozadi tj daj je moguce zasrafiti stopaljku od ovog poslednjeg Logija na 2006?

Damir Oravec

Pozovi :011 391 0328, yu lukas na Vozdovcu. Kod njih sam po ceni jednog, kod nekih, kupio i levi i desni. Kako je sada ne znam. Probaj, pa javi.