Poziv na besplatni proljetni pregled Logana

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Takodje. Ne zelim da odemo van teme, samo me zanima da li je ista od radova u pancevackom servisu zavedeno u bazu podataka. Bilo je vec diskusija ovog tipa, ali nikad nije niko napisao da je video nesto od tih radova u bazi. Da ne bismo svi pisali :"Nisam...", neka napise samo onaj ko je video to.

Sto se ove teme tice, Stalkera niko ne obavezuje da radove izvrsi u servisu, ukoliko ista bude preporuceno, a uvek moze proveriti kod nezavisnog majstora navode servisera. Na takav pregled bih uvek otisao, pod uslovom da mogu biti uz auto.

stalker

Pregled se obavlja uz prisustvo vlasnika a kako sam sa vlasnikom servisa u dobrim odnosima već više od 15 godina od kada vozim Renaulta, u to se servisu osjećam kao kod kuće pa uvijek prisustvujem svim radovima na mom autu.
Upravo sam kao predsjednik dubrovačkog ogranka Renault kluba u pregovorima sa istim vlasnikom da nam bude partner pa da kod njega u servisu članovi kluba ostvaruju popuste na dijelove i rad. Nadam se da ćemo uskoro registrirati i Dacia klub Hrvatska a i člasnke iskaznice su već dizajnirane pa ću isto dogovoriti za članove Dacia Kluba. Inače su uobičajeni popusti od 15 do 20 % za članove uz predočenje članske iskaznice , što i nije malo, pogotovo kad se na autu radi nekio veći zahvat.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Veterinar


DrJekyll

#18
Citat: MajorSoul poslato 25.02.2011. - 11:24
Slazem se sa Rajom.
I ja imam pozitivan stav sto se tice tog poziva. Njih barem zovu i trude se, ovde ama bas nista. Evo cekam vec mesec dana da mi isporuce patosnice.
Juce ih zovem i pitam alo bre ljudi pa od cega ih pravite kad treba mesec dana da stignu. Kaze nece jos mesec dana.. ja kazem pa mogli ste bar prilikom isporuke da mi date neke najeftinije patosnice, dok ne stignu ove nove.. oni kao jao pa da naravno dodjite dacemo.. Rekoh ja njemu eeee da sam ja vas cekao upropastio bi nov auto. U tom medjuvremenu sam nabavio neke stare cisto da ne prljam posto je vreme uzasno. Kazem ja njemu pa vas kolega mi je rekao da mogu da KUPIM!  :agr: druge dok ne stignu ove..  :fiju:  :fiju: Hteo sam da ga posaljem tamo odakle je izasao na ovaj svet ali rekoh nemoj da se spustas....

Kud sam im platio te patosnice, do sada sam video tih gumiranih jedno 30 i odgovaraju ali mi zao da dajem pare kad sam vec platio ove "specijalne".



E sada lepo idi do njih i traži pare nazad jer imaš zakonsko pravo na to. Ja sam tako skinuo alarm posle ugradnje i vratili su mi sve do poslednjeg dinara. Jednostavno to je tvoje pravo. Pa ti lepo odeš, uzmeš njima pare koje si im dao i lepo kupiš one koje si i rekao da ti odgovaraju (nesumljivo jeftinije). A to da su ove posebne....nemoj biti siguran u to...razočaraćeš se.


A što se tiče teme ovog topika, mogu reći na sve ove optimistične poglede za ovaj pregled, da nismo mi ti koji razmišljamo non stop kako će oni da nas pokradu i za*ebu nekako nego se to stalno dešava pa ni ne možemo da razmišljamo drugačije. To je isto kao da ja sada očekujem da od kurve dobijem za Džabaka  :Smiley:

Mislim nekome se to verovatno i desilo.....ali to su 0.000001%...zanemarljive vrednosti koje nisu ni vredne izračunavanja
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Keka

Dobro de, ne budite paranoicni.

Cinjenica je da medju serviserima ima svega i svacega. Ni ja im ne verujem, zato sam iz NS po onom kijametu isao u Su na servis. Cenim da tamo ipak rade pristojni ljudi.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


MajorSoul

Znam da nisu nista posebne, salio sam se. Sad kad sam ih cekao ovoliko sacekacu ih jos tih mesec dana.
Imam stare patosnice koje zavrsavaju posao za sada.  :to:
:wind:
..need more buttons..

panta

Citat: boban66 poslato 25.02.2011. - 05:25
I meni su pre 3 g poslali pismo s pozivom na besplati pregled antikorokzivne zaštite, nisam otišao.

Tjah ja sam otišao na taj poziv. Ušao u zakazano vreme, došao u kola u zakazano vreme, nisu mi ništa naplatili a napunili su sajtne, stubove i vrata sa zaštitnom masom i ugradili plastične rubnike na blatobrane. Nisu ništa naplatili.

Ah da. I oprali su mi auto spolja.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

boban66

Odgovor Panti: Nije da ja nisam želeo da odem,već u datom trenutku nije bilo ni para i ni živaca da se bakćem s HIT autom. Rekli su mi da trenutno ne mogu da me uvrste ali da ja povremeno zovem pa ću valjda ući u spisak. E sad dali je to bila samovolja nekog iz servisa ili su oni te usluge radili samo Beograđanima, ne znam i sada to nije ni važno, prošo voz! Da čuknem u drvo još nisam primetio naznake korozije. Mada u Srbiji Ja još ništa nisam dobio džabe,osim kazne za parkiranje.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

stalker

I ja sam poziv za ugradnju dodatne antikorozivne
zaštite dobio prije 3 godine a odradio sam to prije mjesec dana.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

boban66

#26
Citat: stalker poslato 28.02.2011. - 22:10
I ja sam poziv za ugradnju dodatne antikorozivne
zaštite dobio prije 3 godine a odradio sam to prije mjesec dana.
Dal je moguće da to još uvek važi? Ajd javi nam dal su te nešto zezali zato što je prošlo toliko vremena. Gde si bio i dali su ti nešto naplatili ?
Tek sam posle video da si iz Dubrovnika. Mnogo daleko do vas.
Ko sebe osudi, služi doživotnu robiju.

stalker

 Nisam imao nikakvih problema oko nanošenja dodatbe antikorozivne zaštite. Nisu me pitali zašto nisam došao prije. Jednostavno su pogledali broj šasije, utvrdili da spad aukategoriju onih kojima se to radi i odradili mi to. Besplatno naravno.  :)

Jučer sam bio i na besplatnom pregledu jer je Renault Nissan Hrvatska organizirao dan otvorenih vrata za sve Renault i Dacie (za Nissane ne znam) kad svi koji voze automobile tih marko mogu doći na taj pregled i tamo dobiti beplatnu procjenu što sve treba odraditi na vozilu.
Nikad do sada nisam vidio ovoliki broj Dacia na jednom mjestu. Bilo ih je gotovo podjednako kao i Renaulta i do 13 sati kad sam ja izišao iz Autokuće Jerković pregledano je 114 vozila a akcija je trajala do 16 sati tako da sigurno preko 150 vozila pregledano u ovom servisu.



Logan je uspješno prošao sve točke pregleda i jedino što upućuje na budući trošak je srednji lonac auspuha koji je počeo pokazivati znakove curenja kondenzata.

[img=http://s3.postimage.org/2gytnnsg4/DSC01018.jpg]

Ali zamjena lonca nije hitna pa će ovaj još neko vrijeme služit dok ne "prosvira".

Nisam ni očekivao neki skriveni kvar a zadovoljan sam načinom pregleda. Svako vozilo se pregleda 10-15 minuta a ako ima nekih nedostataka i duže. Vlasnik slobodno stoji pored vozila i može sa majstorom pričati i gledati sve što ga zanima. Iako su se istovremeno pregledala po 4 vozila, red onih koji čekaju je bio dugačak pa sam i ja čekao skoro 2 sata dok sam došao na red.

Moja glavna misija posjete ovom servisu koji je udaljen od mene skoro 100 km nije bio samo pregled već i pregovori sa vlasnikom servisa. Naime ja sam kao predstavnik Renault kluba Hrvatska došao kod gazde da dogovorimo partnerstvo između njihove auto kuće i RKH. Na kraju sam  sam dobio popust od 15% na rezervne dijelove i limersko lakirerske radove za sve članove kluba. Na žalost popust na "ruke" nije mogao dati jer ima najjeftiniju satnicu od svih Renault servisa u Hrvatskoj. Ali i ovo nije zanemarivo pa se nadam da će mnogi koristi ovu pogodnost.
Kako sam tamo bio istovremeno i kao član Dacia Croatia Cluba, iskoristio sam priliku i iste pogodnosti dogovorio i za članove DCC.  :lux:

www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Veterinar


Ayrton

E pa kad su u Hrvatskoj tako lepo odradili taj besplatni prolećni pregled,da se nadamo da će i kod nas da sprovedu sličnu akciju. :)
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!