2. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

jasho

Komentar na Vladimirov račun,
Cene delova u servisu u odnosu na slobodnu maloprodaju
Ulje za 1000 din više,
Filter ulja za 500 din više
Vazduha za 700 din više
Antifriz za 250 din više
Filter kabine ne znam nemam ga! :hm:

:bonk:

ivan-bgd

Na koliko se radi 2.servis kod 1.5dci?Mrzi me da bauljam po knjižici :too:

jasho


Veterinar

... ili dve godine. Nije bauljanje, ti podaci su na samom pocetku uputstva o odrzavanju.

Wucko

Danas rađen 2. servis u Novom Sadu, Veternik. 13 000 din, otac nije uzeo račun pa sad ne mogu da vidim šta su mu toliko naplatili. U knjižici piše ono standardno, ulje, filteri ulja, vazduha, kabine...

Ono što mi je zapalo za oko, piše da su pregledali gotovo sve na autu  a vidim brisače nisu menjali pošto slabije brišu, lampica kod prekidača za ventilator, grejač mi je crkla, i to celo parče plastike iza kojeg svetle se odvojila malo, nisam bio još da proverim al sumnjam da su to zamenili  :badmood:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


deki73

Skoro, tacnije 02. avgusta 2012. godine, uradio sam 2. servis kod Auto Zive u Pancevu. Za mog 1,5 dCi račun je izneo 13.470 dinara. Nemam nekih primedbi: zakazao, otišao, uradili servis za 1h. Baš me zanimaju cene kod drugih. Veliki pozz

ivan-bgd

Ista je cena kao kod Save.A i skuplje je od 1. servisa samo za filter goriva koji inace kosta oko 4000 posto se radi u garanciji, a cena van garancije je verovatno duplo manja a mozda i vise :ne:

mrmot12

#128
Sad sam ga podigao sa 2. servisa (Sandero BL 1.4)
HIT - AUTO











Ulje mot. ELF 10W40 competit.     
4
    2 600.00
Filter ulja
1
771.00
Filter vazduha
1
695.00
Filter kabine
1
850.00
Zaptivka cepa kartera
1
40.00
Rad servisa
1.70
2 176.00
Osnovica PDV:
7 132.00
PDV:
1 283.76
ZA PLAĆANJE:
8 415.76

Goja

Obavio 2. servis za Sandero 1.4 u Bibo-car Veliko Gradište. Sve ok, cena 9000din. Zakazao za subotu, došao kad je dogovoreno, uzeo auto posle sat vremena. Inače 1. servis sam obavio u AK Francuz i takođe je bilo sve ok. I u jednom i u drugom servisu dobio sam detaljno šta je kontrolisano i cenu po stavkama. Nemam zamerki.

Damir Oravec

Drugi servis, pre mesec dana. Kilometraza: 21150km. Nakon servisa, otkriveno je da crevo servo volana pusta ulje. Cela skalamerija ( cevi i creva) zamenjena. To je pokrila garancija. Kao i uvek, zadovoljan.


ivan-bgd

2.servis za 1.5 dci kod Save : filter ulja 1205,vazduha 2300,goriva/kaže ako ima neki skupljač vode/ 5185,1L ulja elf 800 din,filter klime 2000,ruke oko 2500...nešo mi se čini da je cifra...naglo narasla.... :place:

Ayrton

Pa ja sam ti odavno rekao da ćeš se uskoro razočarati u Reno-Savu!
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

ivan-bgd

Ma ok nego kad je bio 1.servis cene su bile iste kao kod Žive...

montenegrino

Uradio drugi servis na 17000 km (prvi odradjen na 7000 km jer je prosla godina dana) i uradjeno mi je sledece:
zamjena ulja (Motrio), filter vazduha, filter klime, podloska cepa ulja, dosuta tecnost za pranje vjetrobana = 61,50€ (gratis pranje auta).
Jeli jos negdje praksa da se filter ulja ne mijenja prilikom svake zamjene (na prvom servisu mi je zamjenjen)?