Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Citat: zkazi poslato 15.07.2010. - 22:17
O Dusteru bih možda razmislio u periodima sajamskih popusta ili akcija, pa da cena padne na oko 10k sa klimom... ko zna... to vec mozda da.

E bas to.
Koj` ce meni andrak 4x4...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

bmiillan

za 12 hiljada ubedeljivo najbolja kupovina ford focus a i cena dustera ce ići niže ipak
se tek pojavio na tržištu bilo bi nerealno očekivati da mu cena u prvih godinu dana
značajno opadne, sem ako konkurencija ne obori cene.
nemoj na silu uzmi veci cekic

Srkson


jasho


zkazi

Citat: bmiillan poslato 16.07.2010. - 06:43
za 12 hiljada ubedeljivo najbolja kupovina ford focus a i cena dustera ce ići niže ipak
se tek pojavio na tržištu bilo bi nerealno očekivati da mu cena u prvih godinu dana
značajno opadne, sem ako konkurencija ne obori cene.

Fokusu je cena pala na 11.000, i to je svakako najbolji izbor u ovom cenovnom rangu. Naravno, da Dusteru neće pasti cena u prvih godinu dana, ali ako automobili C segmenta nastave da klize ka cifri 10k-11k, moraće i Duster.. a ja sa Loganom čekam... i merkam...

kiconix

Ovde nije rec o fokusu (nikad forda), duster nije u segmentu jednog fokusa.
Sudeci po nasim lopovima, tesko ce se oni upristojiti i sniziti cene, mada, konkurencija je cudo.

dejanz

Opet ista prica o stabilnosti kao sa loganom i testom severnog jelena.
Da li je duster stvarno nestabilan ili se konkurencija uplasila.

http://www.autoevolution.com/news/dacia-duster-might-have-handling-issues-23212.html

scepo

Je li ga pazario Dastera neko od forumasa ? Mnogo dobro auto za te pare ....

jasho

Ljudi video sam dva dustera na puta u CG jedan crni na putu budva -cetinje i drugi beli kod nove varoši, ne da dobro izgleda :respect: mnogo bolje uživo nego sa slika.... :lux:

Aleksandar

Zna li se nesto vise o limariji na Dusteru? Galvanizovana ili ne? Kako je podvozje zasticeno posto je ipak terenac u pitanju? To mi je trenutno najveca prepreka u eventualnoj odluci da Logana zamjenim Prasinarom....

ppejic

Verovatno isto kao i kod svih DAcia modela.

Peja

dejanz


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DarioGTI

vade mu dušu, ali Duster se ne da i ide dalje!!  :hall: :gun: :gun:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Veceras sam video u Subotici jednog vulgarisa, sa naknadno stavljenim alu felnama. Lepo izgleda spolja, ali nije velik kao sto deluje na slikama. Unutra je isti Sandero/Logan. Slike su lose ispale zbog mraka  :place:





Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!