Prodaja Dacije u Srbiji, oktobar '10

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sandero je više putnički i teretni kad treba a Logan je maltene uvijek putnički samo za više ili manje prtljaga.Čim sam dobio Sandero policu sam izbacio jer je svakodnevno moram skidati. Kada sa porodicom idem na put prtljažnik je dostupan bez zaustavljanja za sokove, višak garderobe i sl. Ovo je za mnoge glupo ali ja se tako vozim.

                                                                                                                                                                                                    Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Logan je i teretni.

                Keka
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

 Logan je teretni ili putnički a Sandero je putnički i teretni.

                                                             Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar


Zoran

 Moja roba (željezo) teška i Sandero mi je najpodesniji. Kratak je i ne zazima puno mjesta u garaži a ima veliku nosivost pogotovo odmah iza pr. sjedala posije preklapanja zadnjih. Potpuno razumijem zašto se dobro prodaje baš Sandero.

                                                                 Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Logan je putnički ili teretni a Sandero je teretni i putnički.

                                                Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar


Loganovac

Logan je i putnički i teretni a Sandero baš i nije, ali ga je moguće tovariti. Iz tog razloga se i prodaje - zbog tovarenja.

                                                                                                                                               Loganovac
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

leotar

Sudeci po hvalisanju kolega sa Loganom, o velicini zadnjeg dijela, tj. gepeka, upravo Logan mi se cini najpogodniji za tovarenje.

milko

U Sandera se može natovariti štednjak,frižider,mašina za veš,može li u Logana?

                                                                                             
                                                                                                   Milko
                               




Loganovac

Brate, za takve stvari ne treba ti automobil, mnogo više može toga da stane u običan špediter, a i manje troši - dva naramka sena dnevno...  :laugh:

Šalim se, naravno. Kulturan svet vozi limuzinu, a za takve stvari (ako mu je baš ćeif da ne plati prevoz profesionalcima) zakači prikolicu...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david

Ili ima krovne nosace pa lagano...

Zoran

 Kao na Fići nekada.

                      Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

krle

#43
Citat: milko poslato 13.12.2010. - 09:22
U Sandera se može natovariti štednjak,frižider,mašina za veš,može li u Logana?

                                                                                             
                                                                                                  Milko
                             

Baš me briga što u Logana ne može da se "trpa" bela tehnika, a i da može zarekao sam se da to neću raditi.  
Uostalom, svi prodavci bele tehnike robu besplatno isporučuju na kućnu adresu  :Smiley:


Izgleda da se "rat"  Sandero vs Logan nastavlja i ovde pa će moderator imati posla.

kiconix

#44
Pricajte sta hocete, cinjenica je da:
                                         
nema sekire-nema sandera :Smiley:         :Smiley:          :Smiley:            :Smiley:         :Smiley:         :Smiley:         :Smiley:          :Smiley:          :Smiley:        :Smiley:           :Smiley:         :Smiley:       :Smiley: