Diskovi i Pločice

prethodna tema - sledeća tema

zac

Citat: saša61beograd poslato 12.01.2015. - 17:37
Meni je to sumnjivo jeftino.


Cene su iz Evro07...  :ne:

Ok..za sada Ferodo vodi, posto i ja o njima razmisljam...molim jos sugestija..  :wave:

VaskezNS

Citat: žac poslato 12.01.2015. - 16:08
moli mza savet... trebaju mi diskovi za Logan 1.4 bez ABS-a  puni (obicni) u ponudi imam..
Meteli 1600  din komad.
Ferodo 1500 din komad.
LPR  2000  din komad.
Meyle 2300 din komad....
neke ITM (nikad cuo)  za 1700 din komad.

To kanda pale cene ?  :ces:

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=82.msg132644#msg132644
Ovo je mesto za sLogan ;-)

zac

 :ne: Doduse nije mi pominjao  Trusting  diskove...

roolet

Ljudi, ja imam odlicno iskustvo sa asam diskovima + plocicama, diskovi tvrdi, plocice mekse. Takodje roadhouse plocice su  :lux: Bas dobro koce.

jasho

Ja sam menjao i diskove i pločice mislim da je bilo negde na 58000km ali bi trebao proveriti, uzeo sam RoadHouse i sad o novembru sam ih gledao u odličnom su stanju, oboje, diskovi ok, pločice mekane ne oštećuju iste, one su dodouše pred zamenom ali mogu još, ali trebaće za koji mesec njih promeniti, tako da ti je moja preporuka RH!

zac

RH plocice imam na autu...i zbog njih mi je disk i otisao...odlepila se unutrasnja plocica , to jest frikciona obloga, pa se telo plocice (metal)  zaoralo po disku...zato moram da ih menjam..inace levi je jos uvek dobar...ali moram oba zbog tog desnog..  :conf:

Zoran

Dobro si prošao da ti nije točak blokirao  :ha: u vožnji. Na metalnom djelu pločica bi trebala imati dvije rupe ( fi oko 15 mm) u koje ulazi obloga, tako da u slučaju odlijepljivanja obloga ipak ne ispadne vani  :ne:.
Sam svoj gazda - vazda.

roolet

sve moze da se desi, pa i da se pocepa plocica,
evo mom caletu danas pukla opruga na meganu 2, tamo pri dnu gde treba da nalegne na amortizer, okrenula se za trecinu kruga. rekao bih da je bila u odlicnom stanju. ko ce ga znati, greske u proizvodnji. :ljut:

jasho

Žac po meni nemaš razloga da ne uzmeš RH diskove ako ih ima i onako je to sve made in PRC, meni su se pločice pokazale veoma dobro u odnosu na fabričke, koje su izbrazdale disk toliko da sam morao da menjam i diskove iz prve ugradnje zajedno sa njima. Sad sam uzeo Bosh pločice da ih stavim umesto ovih RH i to iz jednog prostog razloga što RH nisam našao, tačnije mrzilo me da tražim po gradu, a ovo sam pre toga uzeo u TTD u Južnom bulevaru, sad više i ne znam gde su se preselili da bih ih potražio?! :ne:

zac

Pa znam..i ja bio zadovoljan sa RH plocicama do pre neki dan...i to ne bi ni video da nisam menjao srednji lonac auspuha ..pa video odozdo iz kanala... inace mi nije skripala kocnica niti mi je auto vukao u stranu.....a disk potrosen za bar 3-4 mm...ali samo sa unutrasnje strane..i to taj jedan..  :doh:

ivan-bgd

Ovo je odgovor na pitanje koje sam poslao preko maila,gde je TTD sada :

Firma postoiji, ali je sediste preseljeno. Bavi se Transportom robe. :ne:

zac

Da i lik se zove Tosa...i dalje radi sa delovima za Reno-Dacija... a moguc je  dogovor da donese do Novog Beograda..  a inace umesto TTD-a otvorena je prodavnica Auto-Extra http://www.011info.com/auto-delovi-beograd/auto-extra-renault-i-dacia
kod njih radi bisi prodavac iz TTD-a...sto se tice asortimana delova veoma je slican TTD-u..i po cenama.

ivan-bgd

Sve znaš, a ne prenosiš informacije.... :ces: :gun:

zac

Preneo sam ja odavno. pisao je i Ayrton..ali ne citate..  :c1:


Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!