Redovni servis TNG uređaja

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Zamenjene dizne, bile su Rail, stavljene crvene Valtek.

Kalibracija, fino podesavanje u voznji. Sve je kako treba.

Cena 9500 din, kao sto rekoh.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Branislav-NIŠ

#106
Predjeno 52000,pregledan plinski uredjaj,zamenjeni filteri tecne i gasne faze.
Cena 2000 din.

Dugo sam u Nis-u trazio dobrog majstora.Znam koliko cuvam auto pa nisam hteo da dozvolim da mi bilo ko vrslja po njemu.
Lik je pravi profesionalac i samo radi gasne uredjaje.Mnogo mi je bilo da dam 3700 koliko mi je trazeno u ovlascenom servisu pa sam otiso kod njega po preporuci.Ima svoj servis:Sasa 064 14 37 196 ul.Ilindenska 58.Sve preporuke za njega,zadovoljan sam i uslugom i cenom.

jasho

#107
Urađen redovni servis gasnog uređaja, zamena filtera i kompjuterski pregled/naštelavanje mape kod našeg drugara sa foruma Slavka :friends: , cena 2500 din, sve pohvale od mene, pre svega na rad i stručnost, a pride čovek od njega svašta može da nauči!!!  :ziveli:

balenko

Da li je to cena redovnog servisiranja smanjena u poslednje vreme?

Loganovac

Cene se drastično razlikuju još uvek, nažalost.


A ja sam kod naskupljih  :badmood:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

boxit

#110
Auuuuuuuu, ja ne smem ni da napišem koliko sam platio. Prekjuče sam bio na redovnom servisu na 20.000 (130.000 na satu) i platio 5.000, zamenjen je filter i još neke sitne frcoke i odrađeno štelovanje.
Koliko vidim cene koje navodite deluje mi mnooooooogo..... :banghead:

Uredja je BRC.

Keka

#111
Zamena filtera tecne i gasne faze i zamena cuvenog creva-3000 din.

Stavljeno Parker Italy crevo za LPG sa belim sitno stampanim slovima, navodno je bolje od onih Turskih za zutim krupno stampanim slovima.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


bmiillan

kompanija PARKER je svetski poznata i creva su im vrhunska i nešto najbolje što se može naći na tržištu
nemoj na silu uzmi veci cekic

jasho

Urađen juče servis na 30000km kod majstor Slavka, cena ista, forumaška, 2500din.
:welcome: :ziveli:

Loganovac

Brate, koliko si ti to prešao od marta do sad pa ponovo radiš servis?  :ha:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Od marta nesto manje od 11000km, na gas do sada 30000 km, a ukupno na satu 90891. Gasni servisni interval je na 10000  :rtfm:

Loganovac

E pa onda BRC nije najskuplji, cena jeste dupla ali je i servisni interval dupli - 20.000km!  :rtfm:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho


gile

Moze li mi neko reci za redovan servis TNG na 100000 km sta se radi. U pitanu je Landirenco

jasho

Pregled sistema, (boca, ventil, creva), čišćenje filtera tečne faze od opiljaka, zamena filtera gasne faze, dijagnostika i podešavanje ukoliko ima potrebe! Nek me majstor Slavko dopuni i ispravi ako sam nešto zaboravio ili pogrešio?!  :ziveli:

Pozz