Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

Ovi u Bridgestonu se valjda drogiraju ili šta li, kao da nikada gume nisu pravili  :fiju:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

speedo

Njemački testovi :hm:

Keka

Ma teorija zavere, sta drugo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


speedo

Prije deset godina prevrnuli su Logana, namjerno. Toga se sjećamo? A nedavno su i sami priznali da su namještali rezultate izbora automobila godine ili nečeg sličnog...jeste malo  :offtopic: ali slijepo vjerovati Švabama...ne, hvala, bar u mom slučaju. Uvijek Continental gume najbolje, slučajno :ne:

Keka

Prevrnuli su i Mercedes A klase.

U nedostatku objektivnih testova iz BiH i Srbije, ovi ce morati da posluze.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

Dok sam sluzbeno vozio, nisam nikada gledao testove... ali sam vozio i na tom famoznom Continentlu....i klizao se na Kosutnjaku u krivinama...Mishelinka nikada nije ni mrdnula.. Hocu da kazem, meni je najmerodavniji licni test...kakvi testovi po novinama..

Raja

Testovi po novinama služe kao orjentir za kupovinu. Šta bi bilo da bez tog orjentira kupiš prvo što naleti pa se posle kaješ ili da ideš od čoveka do čoveka i
raspituješ se? Lični test je najskuplje rešenje.

Andrix

Jeste test orjentir, al sto rece covek licni utisak je presudan. Ipak zavisi sve i od stila voznje. Mada Kosutnjak je malo specifican za poredjenje, ja sam se tamo klizao po sitnoj kisi i liscu kao po ledu.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

Poenta je da gumu u principu moraš kupiti da bi je lično testirao. S druge strane, postoje forumi na kojima možeš da pročitaš tuđa iskustva, što bi uz raznorazne publikovane testove trebalo da doprinese ukupnoj slici o ponudi i odnosu cena/kvalitet i pomogne u izboru. U tu svrhu smo i pokrenuli ovu temu. Naravno, svako ima pravo na sopstvene kriterijume i može da veruje čemu god hoće.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zac

E to....iskustva drugih, sto po forumima ili ljudi iz okoline.. Kosutnjak jeste specifican, ima par krivina koje "kazu" kakva je guma.
Po meni, guma koju provozam kroz ceo Kosutnjak za manje od 4:50 sec. je dobra guma...sve preko te brojke je losa. Michelinka Pilot serija je tuda prolazila 4:08 min. bila je na Audiju... Loganu dodajem jos tih nekih 50 sec.

kiconix

Pa ono jeste, samo je mali problem da neko iz Leskovca dođe do Košutnjaka da proba gume.  :crazy:

Meni su sasvim dovoljne Wintere ili Sava Eskimo S3+.

zac

Dobro kazes... neka onda gume posalju meni, ja ih istestiram i vratim im postexpresom..  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

Andrix

Mislio sam da kome se neke gume dokazu, ne bi trebao da ih menja, cak i zarad tudjih dobrih iskustava
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Vihor

od sutra, Borski test    :dobro: :lale1: :wind:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

dovla

Zamenjene dve Fulda sa Hankook 185/65 R15 W442 88T
http://www.kemoimpex.com/Agrohim-KemoImpex/180/18565-R15-W442-88T.shtml/artikal=18546&partnerId=30107

Videćemo da li ima kvaliteta za te novce!