Znak

prethodna tema - sledeća tema

krle

#30
Citat: Keka poslato 03.10.2011. - 21:36
Krle, daj neku fotku kako to cudo izgleda straga, pa da smisljamo nacin za fiksiranje.




Slažem se sa svima koji su rekli da lepljenjem rizikujem daleko veću štetu. Stradaće  sigurno hromirana lajsna na braniku, a moguće su štete na braniku i haubi.

Pre 2-3 godine video sam Logana na kome su amblemi fiksirani pop nitnama. Efikasno je od krađe ( lopov  bi sigurno odustao od krađe, a ko bi i kupio probušene ambleme), ali meni je delovalo dosta   ružno.

Off.
Ja sam novi amblem sa unutrašnje strane označio. Znam da ovo neće odvratiti lopove, ali smatram  da će odvratiti kupce.


Keka

Ako je samo flomaster, to se lako skida alkoholom.

Ja bih to ipak zalepio  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Urezao sam, a flomasterom je samo naglašeno.  :zloca:

Za lepljenje imam vremena da razmislim,  s obzirom da  ovaj vikend ovo neću moći da uradim  jer ću biti zauzet oko "vesele mašine".

DrJekyll

Ja sam prelepio nalepnicu na mesto znaka dok ne rešim to pitanje.
Mislio sam da napravim nešto od crne sjajne plastike (kao što su obrvice) i to da stavim na mesto znaka.





Naravno ovo je samo privremeno rešenje da ne bi stajala rupa.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

zac

Jojjj...  :bonk: sta moramo da radimo zbog lopina...  :agr:

DrJekyll

Sva sreća pa je samo znak odnet....ne bih voleo da sam video "upražnjeno" mesto na parkingu gde sam zadnji put parkirao.....pu pu, daleko bilo, da kucnem u drvo :hammer:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

krle

Kod Logana nije potrebno skidati branik da bi se ugradio novi amblem. Potrebno je samo  odviti četiri zavrtnja sa gornje strane branika i skinuti okvir za registarsku tablicu.
Branik se  lagano povuče ka sebi i tada  se dobije  dovoljno prostora da se zavuče ruka između veznog lima i branika  kako bi se  savilo onih pet  držača na     amblemu. Danas sam montirao novi amblem i zalepio ga   lepkom.   

Zare82

Meni sad bas maznuli znak... :badmood: jbte stvarno vise....dvaput mi maznuli zadnji i dvaput prednji...nalepicu nalepnicu preko zime...jbg
Zaljudjenik!!!

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

zac


Aleks

Dokle bre više!!!

Keka

Sve dok je u servisu par hiljada dinara, a na buvljaku par stotina.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


damirko

ne razumem sta se to desava.kad sam bio klinac krali se znakovi bmw,mercedes itd.pa jel moguce da je dacijin znak skuplji od ovih mnogo skupljih automobila.posle svih mafija sada imamo i "znak-mafiju" :fiju:

Keka

Cek da se dosete za tablice  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Dobro je dok se ne krenu krasti katalizatori sa dacia...... :gun:
Mislim da ce ove zime da se krade i asfalt sa puteva
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.