Znak

prethodna tema - sledeća tema

Bolence91

pozzz juce mi je na parkingu neko skunuo znak sa natpisom Sandero na gepeku :(((((((.  Zvao sam da pitam u ovlascenom servisu  koliko kosta takav nov znak i rekli su mi cenu od 3000 dinara. E sad da li neko zna mozda gde mogu da nabavim taj natpis ali po nekoj manjoj ceni?

bruno

Ne znam gdje ima, ali nemoj žuriti da im daješ tolike pare. Biće toga vjerujem brzo za male pare. :fiju:

DrJekyll

meni se znak na prednjem delu kola (maska hladnjaka) sam vadi :place: i to na ganc novom sanderu :ljut:
razmishljam se da to zalepim super lepkom
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Vihor

 :ha:  u Boru?   :ces:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Bolence91

da u Boru, jer zna neko mozda gde ima da se nadje  ili da krenem da trazim po otpadima :))))))))

Vihor

Na otpadima sigurno neces naci, ili se raspitaj bre kod onog bugarina na pijaci dali moze da ti donese i dali ima, imas i djuru na buvljaku. Deda je isto imao tih problema ali on nista nije stavljao jedno godinu dve pa je znak kupio kod Francuza u Jagodini i zalepio lepkom za sofersajbne, tako valjda. 
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Dabome, raspitujte se po buvljacima pa da drugima skidaju znakove da bi vama uvalili...  :ranting:
Svakome ko to valja na buvljaku treba prste polomiti...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

 :c:   ma znam, i ja se slazem, ali za prvo vreme moze da posluzi, ipak, nov auta a rupa pozadi, mislim stvarno.  :c:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Bolence91

e a gde se nalazi taj bugarin?

Svarog

E ako me sećanje ne vara ja videh u vr' negotinskog buvljaka kod jedne žene Sandero natpis. Delovao je solidno, ali se videlo da nije original. Znak za prednju masku čini mi se beše 300 kinti, ali stari. Ne izgleda ni on loše, za nuždu, dok se ne nađe nešto bolje.

Bolence91

ma nije vazno da li je original samo da namestim jer me nervira

krle

Ukrali i meni amblem, napred. I to večeras za vreme odbojkaške utakmice.

Ne pada mi na pamet da to kupujem na buvljacima. Potražiću u radnji, pa koliko košta neka košta.

DrJekyll

Ja sam gledao na bubanj potoku i bili su oko 500 din.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

zac

Mamu im lopovsku.   :badmood:  Mozes napraviti od lima sa inicijalima, npr,  i onda vise nece biti interesantan lopinama.  :wave:

DrJekyll, i za 500 kinti kupis svoj znak...  :conf:

DrJekyll

Za klince nije ni to problem...ko hoće da skine, skinuće.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...