Tecnost za stakla

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Kako je krenulo,mislio sam da ćete dogurati do Vrhovnog suda.
Nekad,kad je sve bilo bolje,na jesen kupiš zimski Sonax i voziš se do proleća.Sada Sonaxa više nema,eh da je to jedino dobro čega više nema.Zato imamo G-Energy zimsku tečnost,3 litra za 500 dinara,skuplje od benzina.Topi sneg i led,neotrovna,gotovo lekovita.Koliko se sećam,sadrži hidrogen,tako da i njega možete ubaciti u diskusiju.

kiconix

Koliko se secam (a Daniel ce potvrditi ili demantovati) taj G je na haubi ostavio neizbrisiv trag.

Daniel

Nije G drive ali Mol -40C koncentrat jeste.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

kiconix


Loganovac

Da ga je prekrstio 50/50 verovatno ne bi...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

Ko o čemu, baba o uštipcima.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Bata83

Kupite u tempu visenamenski, malo i obrise staklo ali zato vas boli glava i bude muka od smrada tako vam se nece desiti da zaspite za volanom 

silent

#37
Ja kupujem zimsku (i letnju) tečnost u Tempu, u boci od 5 litara i zadovoljan sam. Mislim da je proizvođač Bell. Nema metil alkohola. Na pumpama su te tečnosti duplo skuplje, skoro kao benzin koštaju.

Aleks

Kupujem,  kao što napisah,  najjeftiniju zimsku i korištim preko cele godine.  Možda i jeste agresivna i nagriza nešto ali u 95% slučajeva je špricam dok pada kiša tako da se to sve odmah spere.  Nikad mi ništa nije bilo oštećeno od takvih tečnosti.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

E sad...  Zimus krenem od kuće,  kišno-snežno vreme,  špricnem malo da operem šoferku i krenem.  Nakon 1km zaustavlja me patrola.  Pita me policajac dal sam pio,  rekoh da nisam.  On vadi dreger i nisam stigo ni da beknem on pokazao da sam pio alkohol.  Policajac osetio miris tečnosti pa mi poverovao al sam ipak morao da duvam u onaj drugi dreger što se tura u usta.

kiconix

Citat: Aleks poslato 12.02.2019. - 08:25al sam ipak morao da duvam u onaj drugi dreger što se tura u usta.

:ha: :Smiley:

Veterinar


Aleks


Dadokg

Bilo je o tome u emisiji SAT. Sa par prksanja se stigne do par promila alkohola na aparatu.