Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Andrix

i ja sam ponovio auto za 2 wintere, ovde su bile po 5300 din i opciono jos 100 din za azot
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

 :offtopic:

Zasto je Tigar skuplji u Srbiji nego u BiH  :conf:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

  :offtopic:  Zato sto je Tigar nas proizvod...  :conf:

kapsid

 :offtopic: Tako su ljudi iz Srbije dolazili u Bijeljinu da kupuju šećer koji je u BiH uvezen iz Srbije jer je jeftiniji.  :whistling:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Loganovac

To se zove izvozni damping, izvoze po svaku cenu (po manjim cenama da bi bili konkurentni), a na nama se vade iz bule.  :cekicem: Poznato nama starijima još iz sedamdesetih.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ayrton

 :offtopic:Jevtiniji je i Plazma keks i toalet papir "Perfex".
A o gumama sam pisao pre oko godinu dana,kad sam za 100 eura kupio 4 wintere-nove,sa dobri datumom!
Od poznavaoca te problematike sam dobio isto objašnjenje koje je naveo Loganovac. :ziveli:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Nikolagavijal

Dobro,a gde je ovde konkurencija sa kojom će da se "kolju" a mi da od toga osetimo mrvu benefita?  :conf:

Sir Oliver

 :offtopic: :offtopic:
Isti problem bio i sa "Knjazom". Jeftiniji bio u Baru(CG) nego prekoputa fabrike u Ar.
Neko se tu debelo namazao.
Zašto bi sa gumama bilo drugačije!
I drink to make other people more interesting.

saša61beograd

Ovo sa Winterama u BiH je zapravo sjajno:
1.kupuješ domaće,pomažeš privredu Srbije
2.kupuješ u BiH,pomažeš privredu BiH
3.razlika u ceni obezbeđuje besplatan izlet ili posetu rođacima u BiH.
Što se bunite,pa svi su na dobitku!
Ko je to smislio zaslužuje Nobela.

arhitekt

Evo vam cijene za poređenje: U Banjaluci, Merkur centar (definitivno najjeftinija trgovina), guma Tigar Winter 1 (DOT sredina 2011.) 205/55/R16, sa montažom košta 123 KM iliti oko 62 Evra. :to:

dsit

Na sluzbenom autu vec nekoliko zima koriatim winter a i mogu reci da se odlicno ponasa. Nikakvih zamerki za sada nemam.

Tija

E pa dosao je trenutak da krenem da ulazem u svoj autic. Za pocetak servis pa gume. Ali kad smo kod guma sta mi preporucujete? Vidim da je dosta vas zadovoljno sa Tigrovim gumama. Moj cale nije menjao prosle godine jer je sara bila zadovoljavajuca. Ali kako sam ja vaozac po*enik mozda bi mi bilo pametno. :conf:

Raja

Tija, pročitaj pažljivo temu, sve piše. Mnogi članovi su opisali svoja iskustva sa kupovinom zimskih pneumatika i uglavnom su svi bili zadovoljni  sopstvenim izborom (neko Tigrom, neko Kumhom,
neko Mišelinom..). Mnogo je faktora koji utiču na izbor: proizvođač, cena, datum proizvodnje, povoljnosti prilikom kupovine i ugradnje, kućni budžet... Uglavnom, kol'ko para tolk'o muzike.
Trenutno vozim Tigrovu siguru sa +4mm, nisam baš nešto prezadovoljan ali nisu ni toliko loše.Da sam u prilici da pazarim nove zimske uzeo bih Tigar winter1 za moj neagresivan stil vožnje
bile bi sasvim odgovarajuće.

Loganovac

 :doh: Raja neagresivan, a izgubio balans-štanglu pri 170km/h autoputem...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Nikolagavijal

Pa,znaš kako se kaze:"tih,miran i pomalo krvoločan..." :gun: