Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Vladan

Kupio 2 komada AURORA zimskih guma cena:12500. Videcemo kakve su. 4 godine garancija na gazeci sloj
:)

staracstol

Uuuuu je, a kolku garanciju daju na boju i antikor zaštitu? Pa nije valjda došlo dotle da nam daju garanciju na deo gume, jel to znači da ona može da se rašaluje na bočnom zidu već sutra i nikom ništa?

saša61beograd

Aurora gume?!
Danas sam naučio nešto novo.


ivan-bgd

#679
u hit autu kazu akcija .4 wintere 185/65 r 15 i 4 felne 36000 i neki jos dinar + montaza i sve ostalo uz montazu.meni se cini malo mnogo.....tako da ,kupicu felne  polovne ,a gume  nove naravno i verovatno povoljnije...jer me od tih ,,akcija,, boli glava... :hm:

kiconix

Pa ono, jeste akcija.
U toku je akcija sisanja ovaca.  :mojeovce:
Wintere te dimenzije bile u metrou 5300 kom, sa montazom i balansiranjem.

ivan-bgd

pa to ti kazem:) :lux:i to sisanje na nularicu:) :laugh1:

Keka

Izadje da je jedna celicna felna oko 4000 din, sto jeste skuplje nego kod Zeljka. Pitanje je kolika je cena samo felni bez akcije.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Off:u junu sam u Hitu felnu "14" platio 5500din.

Loganovac

 :doh: Pa onda i jeste akcija! A Wintere verovatno bajate...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

U HIT-u su felne bile 6000 ili 6500 kad sam zvao, pre tri nedelje.

damirko

Citat: Vladan poslato 10.10.2011. - 12:40
Kupio 2 komada AURORA zimskih guma cena:12500. Videcemo kakve su. 4 godine garancija na gazeci sloj
+1700 din i eto ti miselinke i ne boli glava.dosta je to para za eksperimentisanje po mom misljenju.u svakom slucaju srecno...
mislim da pre svake akcije se treba malo konsultovati na forumu.koliko sam primetio ima dosta dobronamernih saveta i misljenja.ziveo forum :aplause:

Vladan

Ugradnja i balansiranje su besplatni to sam zaboravio da napomene a zivo me interesuje kakve su   :) . U svakom slucaju bilo kakve zimske su bolje od letnjih bar tako kazu
:)

ivan-bgd

#688
hm.malo sam u dilemi da li kupiti 4 polovne felne 15'' za svog stepwaya ili nove. razlika je skoro duplo.a gume naravno nove.i sta mislite o trayalu?cuo sam da su se popravili sa kvalitetom i da se tigar iskvario...neki savet..razmisljanje...cena trayala u dimenziji 15'' je oko 4400

glavonja3

Kupio 4 zimske Tigar Vinter1 u Intergaju na putu od Slobomira do Bijeljine sa popustom od 5%. Cena je 87KM, sto je po danasnjem kursu od 53 din za 1KM, iznosi 4611din...

Pregledao sam gume, izgledaju dobro, proizvodnja 0711 (pored tog broja nema nikakvog drugog znaka, niti bilo koji broj koji podseca na datum proizvodnje), jako mirisu za gumu-izgledaju tek napravljene. Nisam nasao razlog zasto su jeftinije nego u Srbiji (inace dimenzije su 185 65 15). Videcemo kako ce se pokazati na Zeljkovim "tanjusnim" felnama...