Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

VaskezNS

http://dacia-delovi.com/?359,felna-15-(logan-sandero)
Imaš i ovu opciju - Željko je napisao da je 200 RSD po felni ali obično bude i manje.
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Vladimir

Znam da otprilike toliko koštaju, ali uvek se nađe nešto preče...

Lazar@

danas uocih stepway-a sa nekim alu 15' i michelin pilot alpin gumama  :dance:

neskafa

Trenutno nema čeličnih 15-ica kod Željka i TTD-a. Očekuju se za 10-ak dana.
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

miki-bgd

#1069
Ne svidjaju mi se felne  :-)1

@nescafa
Ja pazario pre jedno 2 nedelje u ttd, tada su imali 15ak komada (pre nego sto sam uzeo 4), znaci idu felne itekako  :D Uz 4 felne dobijate set sigurnosnih srafova  :aplause:

Mozda nekome bude od koristi:
CitatDanas pazario gume u Coningu. Tigar Winter1 185/65/15 88T , DOT 2712, 5695din/komad. Balansiranje 200din/tocak, + 70din ventil/tocak.

Lazar@

Montirane  Michelin Alpin A3 polovne solidne u dimenziji 195-55-r16...

Ali nesto i nisam zadovoljan,kad pogledam nove tigar sto sam uzeo i ove michelinke,tigar dosta dublju saru ima i dosta su mekse...ce vidimo,ali mislim da i dalje necu moci da se mrdnem sa parkinga kad padne snijeg... :banghead: mislim da je sara na minimum,ima je mozda 4.5-5mm ali je meka

zac

Nisam pristalica polovnih guma, i nikada ne bih kupio polovnu...moj rezon je, da valja ne bi bila skinuta sa nekog auta.  :wave:

krle


Lazar@

#1073
upravo to,ne znam j*bem li ga  :cekicem:   slikacu sjutra po danu,pa da mi kazete sta mislite
Inace uzete kod vulkanizera, kojeg su mi svi preporucili a i vidio sam da ima guzve kod njega,jer sam cekao sat vremena dok sam dosao na red, grabe ljudi polovne gume... inace sad vidjeh DOT iz 2008 godine su  :banghead:

saša61beograd

Probaj da ih prodaš nekom muzeju gumarstva,ako postoji.
Ne da sam protiv polovnih guma,nego bih zabranio njihovu prodaju.

Lazar@

eh sad ga i vi vala pretjeraste  :place:   
sigurno su bolje od ljetnjih,ipak michelin je to  :D

zac

Da ali stari i skinut sa nekog auta..... No sad sta je tu je, kad si ih vec kupio, rabi ih ovu zimu pa sledece godine kupi nove..... Veruj, najeftinija nova guma je bolja od neke stare polovne Miselinke!  :to:

Deda

kompletirao sam zimske i letnje gume i felne
e sad, imam jednu zimsku gumu preko, pa razmisljam da li po novom zakonu treba i rezervnu gumu da menjam preko zime?

Ako treba, onda da kupim jos jednu felnu za ovu preostalu zimsku gumu i da je menjam sa rezervnim tockom

Sta vi mislite?

miki-bgd

Poprilicno sam siguran da ne treba rezervni tocak da ima zimsku gumu.


Loganovac

Ne znam, ali znam da bih ja jednostavno na rezervni točak montirao zimsku gumu i vozio ga cele godine na tvom mestu. Bolje leti zimska nego zimi letnja, ionako ga maltene nikad nećeš ni montirati.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.