Registracija novog vozila

prethodna tema - sledeća tema

SaleD

Sledeće nedelje me očekuje registracija novog Sandera 1.4, a ono što me kopka je kao da sam na ovom forumu negde pročitao da postoji neki rok od 24h gde nešto mora da se čeka prilikom registracije (novog vozila?), pa ne može odmah da se vozi ili možda dobiju tablice ili nešto treće? Da li je možda je procedura nešto drugačija za nova (prva registracija) u odnosu na ustaljeno produženje registracije? ... ili sam potpuno pogrešno shvatio to što sam čitao, u svakom slučaju ne poznajem nikog da je kupio baš novo vozilo, i da prvi put registruje...

Hvala!

jasho

Zbog  obaveznog osiguranja odnosno prakse da osiguravajuća kuća ne upiše tačno vreme početka osiguranja, najbolje ti je da uplatiš  recimo danas, odeš sutra jer u tom slučaju ako nisu uneli vreme neće da te vrate nakon dva sata čekanja u redu, i plus u saobraćanu dozvolu pišu ti zabrana otuđenje tri meseca, možda si to mislio??  :ne:

hobbista

Čekaćeš ukoliko u SUP-u nemaj tablice. Inače se u saobraćajnu, za svako voizilo koje se registruje prvi put kod nas, upisuje zabrana otuđenja 60 dana. Tzv. Interpol provera.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D