Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

#1110
Prodat je i MCV.

Ovo je novo. Cene redovne su mnogo veće. Ovaj tip felni je uvek nesrećnog izgleda. Nije imao lak zivot, ali za taj novac..


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22073470/dacia-duster

Sir Oliver

Mislim da to nije prava kilometraza, to sto ima knjizicu ne znaci nista... kupis je za manje od 50e.
Takodje mi se cini da mu je izvadjena duša i zato je ta cena.
I drink to make other people more interesting.

Veterinar

"Dunav" ima dosta Dacija koje je oglasio ovih dana i koje su skinute sa njihovog rentiranja drugima. Sluzbena na ovaj ili onaj nacin. Opet, kako je cena Dustera tog godista inace veca u hiljadama evra, ako su motor i menjač zdravi... Moze da se vidi u mrezi kako je odrzavan. Motor je sa lancem.

saša61beograd

Citat: Veterinar poslato 06.08.2023. - 22:48Moze da se vidi u mrezi kako je odrzavan.
Ali ne može da se vidi kako je vožen.Mnogi ljudi rentirane automobile shvataju kao zabavno testiranje krajnjih granica,svojih i onoga što voze.
I tačno je za felne ovog tipa.Na svima su ovako odrane.Lep auto unakažen zbog uštede od nekoliko evra na lošoj farbi.

Veterinar


kovdejan

Da preduhitrim Veterinara... :)
Dacia Logan 1.2 Ben | Polovni Automobili

Jeste da je klot, ali...

MitarMrgulic

Da, ima ovih bijeli Logan MCV u ovoj baš Base opremi, koji su bili najčešće neka radna ili komercijalna vozila u inostranstvu, pa ih se može povoljno uvesti...bio je jedan isto 2014. godište u BiH, gotovo identičan, prodavao se sa svega 5-6 hiljada pređenih, navodno je bio aerodromsko vozilo, ali je strašno dugo stajao u oglasima.

Kome treba pouzdana radna mazga, ovo je super prilika...

Mare

Polovne Dačije skuplje nego nove.

MitarMrgulic

Ovaj bijeli Logan MCV, mislim da je u ovoj Base opremi, kod nas mogao koštati nekih cca 8500 eura.

Tako da je ova cijena dosta korektna.

Inače, postoji taj trend da se u oglasima u BiH, neke Dacie (naročito osnovni bijeli Sandero, kao  i Dusteri sa finom opremom), sada cijene više nego što su koštali kao novi, neke 2018.-2022.

Ima lik u Banja Luci, za Sandera koji je nov bio oko 8200 eura (16 100 KM), sada traži 17 000 KM, za auto staro 3 godine i cca 40.000 km na satu...

Podsjeti me pomalo na situaciju iz '80-ih, kada su liste čekanja za TAS-ov Golf bile jako dugačke i čekalo se oko godinu dana na isporuku, pa su sarajevski maheri, koji bi mogli "isposlovati" kraći rok isporuke, auta stara 1 godinu i obično sa oko 10 000 km na satu, prodavali najčešće u Sloveniju, po cijeni novog Golfa 2, a oglašavali su se najčešće u novinama "Delo". 

Veterinar

Taj Logan je u oglasima desetak dana. Da mi treba auto za prevoz robe, a ne za porodicna putovanja, gledao bih ga. Prosle godine smo za takve potrebe pazarili MCV u visem paketu opreme, godinu dana je bio mladji, za 3400 evra. Nije bez razloga, imao je istoriju cukanja, ali za namenu za koju je uzet - apsolutno fantastičan.

Veterinar

#1120
I sad, to ne mora da bude, ali... Cekao sam ovih dana da se ponovo pojavi beli Duster , 2018 godiste, sa 80000km i 1.6 motorom, koji je registrovan do aprila. Ocekivao sam sa sredjenim ili drugim felnama svakako i za 12000-13000 evra. Slucajno nadjoh takav.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22125311/dacia-duster-16-sce-comfort

@kovdejan

Prodat MCV . :)

Veterinar


MitarMrgulic

Dobar auto i pristojna cijena.

Ovakvi bijeli Dusteri, su kod nas u BiH, nekad 2019. koštali akcijski oko 15 500 eura, ali bez 4x4 pogona, tako da je ovo sasvim korektno, ako bi se malo spustila cijena, da se dokupi i promjeni šta je već dotrajalo na ovih 4 godine i oko 130 hiljada km

djomla1977

Citat: djomla1977 poslato 31.03.2023. - 20:12U nekim sam pregovorima (mada jos nista nije skroz finalizovano) za prelazak u tim skode. Ako sve bude kako je zamisljeno, "stepa" bi morao da se proda.
Bilo bi mi draze da mu novi vlasnik bude neko od forumasa. U pitanju je beli stepway 0,9tce prestige u beloj boji 2017 godiste sa predjenih 57k km.
Ima ugradjenu sapu i naslon za ruku na vozacevom sedistu, nema medianav. Veliki i mali servis su uradjeni pre 7000 km, a promenjeni su diskovi i plocice. AS gume stare skoro 2 godine.
 Uz auto bi najverovatnije isao i krovni kofer menabo. Registrovan do juna meseca i ima uplacen kasko jos 1 godinu. Koliko vidim cena po oglasima ide od oko 8k do 9k eur, tu negde.
Za nekog ozbiljno zainteresovanog, nasli bi zajednicko prihvatljivo resenje :)
Nisam jos uspeo da odradim fotkanje i postavim ful oglas, jer cekam jos neki info za skodu. Ako se neko pronalazi u gore navedenom, javite se u inbox za detalje...



Konacno formalno postavljen oglas

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22385795/dacia-stepway-09-tce?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Detalji su i u delu foruma Mali oglasi-Vozila

Veterinar

Ne gledam koju je nabavnu cenu primerak imao, nego koja je najniza cena bilo kojeg novog automobila.
 Nije fiksno, registrovan do juna, mala kilometraza, nema poreza na prenos... Nisam ga gledao na velikom ekranu, gledao sam odnos cene i karakteristika.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22497812/dacia-sandero-10-sce-essential