Curi Turbina na Stepway-u 1.5 dCi - U Garanciji

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd


Sir Oliver

Oni rade samo telefonski, lokaciju ne smeju da otkriju nikako. Mal', mal' pa bi im neko glavu rascopao.
I drink to make other people more interesting.

ivan-bgd

Vidim i ja to.Moraće pajser da radi.... :palica:

jasho


staracstol

Moraju to da ti poprave a što se adrese tiče, iskopaćemo ih. Ja lično nisam imao problem s tim kako je auto napravljen ali sam imao 500e štete zbog brljavog održavanja pa bi mogli jednom da napravimo okupljanje kod njih na gajbi. Neće im se svideti ali ni nama se mnogo toga ne sviđa.

kiconix

Ako ti adresa nesto znaci:

Omladinskih brigada 88, Airport city, prva zgrada.

Loganovac

Stvarno bruka, nigde na sajtu ne postoje podaci o Renault Nissan Srbija, nema kontakta osim onog toll free broja i e-mail adrese! Kriju se od svojih kupaca kao da je u pitanju neka fiktivna dot-com internet prodaja, postoje linkovi samo ka prodajno-servisnoj mreži! Međutim, iskopaće vas Bili, ja kad vam kažem...  :Smiley:

http://telefonski-imenik.biz/kontakt/renault-nissan-srbija-beograd-59794
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

Ma lutao sam lutao i nikog nisam našao.Jutros.A na google mapi nije tako nacrtano.Nacrtano je preko puta opštine NBGD.A ima i jedan film o takvoj fiktivnoj firmi kad su šljakali i odjenom pokupili kompove i ostale kancelarijske zajebancije i nema ih više..al da me ubiješ ne mogu da se setim ...poznat film i glumci.Akad sam ih pitao jutos gde se nalaze...ko da sam im ubo prst u oko...nego mogli bi moderaotiri  administratori da posete čika Mirka i emisiju SAT da malo popričaju o revnosti RNS-a i njihovih  servisa..a i ne verujem da je bolje ni u ostalim markama vozila..nego....možda mu muvaju neku lovu da ćuti... :ces:

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

kiconix

Ja sam pre neki dan odvezao stranku bas u RNS, O. Brigada 88, na ulazu u zgradu imaju onu info tablu, lepo pisalo RNS.
E sad, ako se kriju, moguce je da se prebacuju iz zgrade u zgradu.
Ako nisu u 88 (to je prva zgrada ako ides od opstine NBG), probaj u 90b (treca od Telenora).
Balkanski spijun nam nije ravan  :jea: :gun:

ivan-bgd

Promenili su adresu.Nisu bili tu ranije.Ostao stari broj na netu i stara adresa.Zato sam ja lutao ko pas tragač da ih nadjem al ništa. Nije mi došlo do mozga da ih nađem na APR-U :bonk:

Deki

Možda ovo može da ti pomogne da ih nađeš ili bar uspostaviš kontakt.

Renault Nissan Srbija d.o.o.
Omladinskih brigada 90v
11070 Novi Beograd

Služba odnosa sa strankama:
Jasmina Gujančić (jasmina.gujanicic@renault.com)
Tel: 3045555 (2176-422, 2178-111, 2178-117)
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

ivan-bgd

zahvaljujemo za vaš mail i žao nam je što je došlo do kvara na vašem vozilu.
Nažalost, Dacia garancija nepodrazumeva zamensko vozilo kao Renault garancija. Molimo vas za razumevanje za naš stav koji je usklađen odredbama garancijske knjižice.
Srdačan pozdrav,
Jasmina VOJINOVIC
Sluzba odnosa sa strankama
RENAULT NISSAN SRBIJA                                                    :badmood: :palica: :cekicem: :ranting:
Omladinskih brigada 90v
11070, Novi Beograd



hobbista

Da. nije servis taj koji odredjuje da li hoce ili nece da da zamensko vozilo.
Ovo je jedan veeeeeeeeeeliki minus za Daciu.

U svakom slucaju, kada predas vozilo, insistiraj da se u zapisniku nadje da se kvar desio pre bilo kakve intervencije na vozilu, odnosno da je na prvom servisu konstatovano da sa turbine vec curi ulje.

`bes garanciju  :badmood:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

zac