Izolacija oko šoferšajbne?

prethodna tema - sledeća tema

stepwau-LPG

#15
Stepa jul 2010 ima, ali ja skinuo. Posto je vrlo neubedljivo postavljena i prilikom brisanja table ako se zakaci deformise se malo na krajevima, smatram da je to vise funkcija kao i najlon na sedistima do isporuke. Dakle, skinuo sam i po bilo kom osnovu nisam primetio razliku, a estetski mi je smetala, jer je u odnosu na ostatak enterijera table bas je bila ruzna i kao privremeno resenje stajala - kazem kao kada bi najlon na sedistima ostavio da stoji .

DrJekyll

Zanomljivo. Ja sam i hteo ovde da pitam šta bi se deslo da to skinem jer me isto nervira kada brišem tablu i malo se odlepi tu i tamo i baš ružno izgleda kada nije u ravni. Ako se ispostavi da uopšte nema razlike možda i ja skinem.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

saša61beograd

Ko skine rizikuje da izgubi garanciju :Smiley:

stepwau-LPG

Slobodno skini, mislim da je i predvidjeno za skidanje, jer nacinom kako je uklopljeno -neubedljivo, deluje kao neka zastita-konzervacija posle montazea do prodaje.

zveki66

Gledao danas kod mene, jedva da se vidi i dobro je zavucena, kada bih hteo da je izvadim morao bih to da uradim pomocu srafcigera. Kada brisem tablu, uopste je ne kacim. Moja soferka sa spoljne strane nema uopste gumu, pa je mozda taj sunđer nesto kao dodatak da spreci ulazak prasine ili vazduha ako slucajno lepak ne daj Boze popusti.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul

I na Dusteru je dosta lepo zavucena. Brisao tablu vec par puta nisam je zakacio.
Dok stoji ne diram  :)
:wind:
..need more buttons..

Aleks


hemicar

Kod mene fino stoji, izgleda da je dobro postavljena. Ne smeta pri brisanju table..

Uglavnom, meni to nekako djeluje da ima neke veze sa kondenzacijom sajbe, e sad, ko bi ga znao, treba zvati nekog inzenjera   :ces:

Sir Oliver

Mart 2011 - ima.
I kod mene stoji ok. Videću kad ga još malo izraubam.
I drink to make other people more interesting.

DrJekyll

A sta se desava sa svim trunjem ako skinem tu gumu-sundjer? Mislim i sada ima malo prostora sa svake strane po 3-4 santimetara, a bas me zanima gde bi zavrsavao razni otpad ako upadne izmedju u rupu. Jel pada dole na pod ili se zavlaci negde u tabli?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Aleks

Neznam da li može da propadne, ja prilikom usisavanja pređem blago tim delom da ne izgrebem tablu i šoferku, a dal nešto tada usisam-neznam. Mali savet: onaj uzani nastavak za crevo usisivača sam pri vrhu obmotao nekoliko puta izolir trakom da bih izbegao grebanje dok usisavam oko plastičnih delova enterijera.

hemicar

Citat: Aleks poslato 22.04.2011. - 09:19
Mali savet: onaj uzani nastavak za crevo usisivača sam pri vrhu obmotao nekoliko puta izolir trakom da bih izbegao grebanje dok usisavam oko plastičnih delova enterijera.

:dobro:  :ziveli:

zarrezemun

Ja sam podigao svoj Blackline pre par dana i primetio tek danas da na spoju izmedju vetrobrana i komandne table postoji sundjer i da se to razikuje od koleginog Stepway-a. Ako ti nije tesko, cisto da pogledas da li je i kod tebe isto(mislim da li pricamo o istoj stvari)..mirnije cu spavati, nadam se iskreno da to nije neka greska na mojim kolima! Pozdrav i unapred hvala!

Raja

Nije greška već namera teška. Mirno spavaj. Laku noć.