Dacia 5+ program

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Juce sam uplatio Dacia 5+ paket za 1300 din. u AK Francuz.

zac

Sta sadrzi paket za 1300 din?

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Slobodan čovek

Да ли је неко приступио овом програму у последњих пар година? Односно, каква је сада ситуација за тих 3.000 динара? И нигде не пише да ли се то плати једном, или се плаћа сваке године.

Ја бих требао да мењам до краја године сет зупчастог каиша (можда и пумпу за воду), антифриз, кочионе дискове и плочице. Уље и филтери су мењани у Јануару.

Aleks

Uplatiš jednom i svake naredne godine je dovoljna jedna poseta servisu da se paket produži za još godinu.
Ja sam uplatio Reault+ pretprošle godine kada sam radio veliki servis,  prošle godine sam menjao vertikalni stabilizator i dobio produženje još godinu dana.  Poput koji vuče paket odnosi se samo na original delove a ne na zamenske.

shole

 Prosle godine je kostalo 1500din u akciji. Konkretno za moj auto star 8god  popust na delove iznosi 35%. Delovi se ugradjuju su originalni ,a posto mi sleduje veliki servis,a pumpa za vodu na prethodnom nije menjana(jos uvek originalana) za koji dinar vise koji cu da platim necu da razmisljam da li ce biti problema jer imam gaeanciju i na rad i na delove.

Slobodan čovek

Хвала. Ја ионако само оригиналне делове и уграђујем, тако да ми то онда одговара.

Јуче сам у часопису видео рекламу за акцију где се добије пумпа за воду за динар ако се ради мали и велики сервис, и плочице за динар ако се мењају дискови. Па сам мислио и то да искористим. Али пошто сам мали сервис већ урадио, не знам да ли бих добио ту пумпу ако радим само велики сервис. А и питање је коју пумпу и плочице се добијају, вероватно неке најјефтиније, најгоре. Ови из АК Компресора ми још нису одговорили.
Да ли неко зна?

Erazmo

Ja sam pre neki dan radio mali servis kod njih, ali nemam pojma koje delove su mi ugradili, pretpostavljam Motrio. Niti me je iko pitao koje delove hoću, te pretpostavljam da i nema da se bira.

Slobodan čovek

Мене некад питају некад не, па онда сам кажем шта хоћу. Ако акција важи за оригиналне делове, онда ми одговара. Видећу да ли ће да ми одговоре.

Slobodan čovek

Пријавио сам се за програм. 2.990 динара. Код акција се бира да ли ћу да искористим саму акцију или 5+ попуст, не сабирају се.