Dacia 5+ program

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

http://www.dacia.rs/akcije/akcije_2012-06/index.html#akcija03
Svraticu ovih dana do AK Francuz da se raspitam oko detalja.

Loganovac

Konačno!

- shvatili su da su preterali
- pokušavaju akcijom da nas vrate u bezobrazno skupe ovlašćene servise
- za mene je popust na rez. delove svega 25% - dakle ona Renault spona od 8.000 koju nikad neću da im zaboravim i dalje nije ceniom ni blizu zamenske, kvalitetnije Sasic-ove od 2.000...
- pitam se šta im znači 12 meseci usluge, jel to znači da ne naplaćuju ruke u servisima ma šta radili (npr. veliki servis?)
- dobra stvar je pomoć na putu, a nije ni skupa, tek je malo skuplja od iste takve AMSS-ove...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

nenad28

12 meseci usluge???
WTF  :fiju:!
Ne razumem, sta to znaci...

Andrix

od svega ponudjenog mi je najneverovatnija ona stavka pomoci i u Evropi....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

nik

... koju isto imas kao clan AMSS sa clanarinom, cini mi se 2000,00 din godisnje, besplatan prevoz vozila, besplatan hotelski smestaj ako popravka traje duze od jednog dana, a i mozes da biras u koji ces servis da vozis auto (za razliku od ponude koja kaze: ... ili šlep službom odvesti vaš automobil do najbližeg ovlašćenog servisa).

Hvala im lepo za popust, ali ovde se eventualno isplati samo onaj pregled vozila za 11 EUR. 

Veterinar

Svakako. Opet, bilo bi nelogicno da servisna mreza ustupa slep sluzbu koja ce voziti auto u tudje garaze. To bi se zloupotrebljavalo samo tako.

nik

Ma to je razumljivo, ali mislim da ponuda i nije neka ako na kraju opet dodjes kod njih, a na drugoj strani imas daleko bolju ponudu za malo vise para, a i nisi vezan za njihove usluge popravke.
Dok je vozilo u garanciji OK, ali cim istekne  :wave:

Keka

Neka gospoda uvedu zamenske delove za vozila van garancije po razumnim cenama i eto posla koliko volis.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

A šta ćemo sa cenom radnog sata? (Tu bi možda odradio odgovor na ono gornje pitanje da li su "usluge" ono što ne verujemo da su...)
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vladd

U AMSS-u su mi rekli da oni stoje iza te usluge pomoći na putu. A dok je u garanciji i traje ta usluga, jedino je i logično da nas vuku u najbliži ovlašćeni servis.

Aleks

Za paket od 11eur (1300din) dobija se popust za odredjenu grupu delova npr.: amortizeri, opruge, spone, koc. diskovi, farovi, stakla, vodena pumpa... i jos nesto nemogu da se setim.
Naravno to se odnosi na originalne (Reno) delove.  :(
Za filtere i ulja nema popusta  :-)1 , osim u onom prvom paketu od 49eur, ali se za njega nisam raspitivao.

Aleksandar

Ljudi, da li je neko probao ovaj 5+ program?

Ja bih da uradim servis uskoro i detaljno pregledam auto pa razmisljam da to obavim dok traje ova akcija (produzena do kraja septembra) a i servis u Srbiji mi je blizi. Medjutim, nije mi jasno da li u ovaj paket od 49 eura ulazi zamjena svih filtera i ulja ili samo ulja, podloske i filtera ulja? Sta ukljucuje pregled automobila? I sta su nejasno definisane "usluge"?

Slicnu akciju ima i Reno i ona ukljucuje popuste za rezervne delove od 25% - 40% u zavisnosti od starosti vozila. Mislim da je 25 % za vozila starosti od 5 - 7 godina i da je ovaj popust veci sto je automobil stariji. Da li je ovako i u Dacijinoj akciji (bilo bi logicno, zar ne)?


Aleks

Vozila starosti od 5 do 7 godina 25% popusta
Vozila starosti od 8 do 10 godine 35% popusta
Vozila starosti preko 10 godina 40% popusta

Za 49 eura ulje + filter ulja (za podlosku neznam).

Zoran

Kolika im je marža kada daju 40% popusta i opet imaju zaradu  :kava:?
Sam svoj gazda - vazda.

Dabisa

U GP-u servisu u Lazarevcu rekli su mi da veliki servis za Logan star 5god.koji je u ovom programu,kosta 284 eura.Da li neko ima  cene iz drugih servisa?