A.K. Francuz - Jagodina

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Jbt, diskovi na 50000... Ne mogu da se ne setim Dana otvorenih vrata kada su mi u drugom servisu rekli da su moje plocice za zamenu (do tada su presle pedesetak hiljada km), a ja sam od tada presao preko 20000 km. Neko toliko kilometara prelazi za tri godine.   

Svaka cast za izvestaj iz prve ruke.  :aplause:

Sir Oliver

Citat: Loganovac poslato 27.03.2012. - 14:57
Nije to presudno!

Kod Žive bih sve to odradio upola cene, pogotovo ako saberem putarine i gorivo. A da volim da vidim šta prčkaju - volim.

Mislio sam da je to presudno što sam otišao kod Žive. Naravno da sam pitao za cenu i bio je najpovoljniji. U svakom slučaju, i da je Kompresor bio nešto jeftiniji, opet bih otišao ko Žive.  :nami:
I drink to make other people more interesting.

Loganovac

 :offtopic: @Veterinar: Nisu diskovi otišli na 50.000, imaju još 7.000 fore  :hihi:

Citat: Zoran poslato 22.01.2011. - 21:29
Sa originalnim pločicama će ti diskovi trajati dok Bosna i Hercegovina ne uđe u EU.

Da li tu ima nečega što još nismo čuli? Pa jel nam trebaju pasoši ili vize za BiH?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zac

Izgleda da nije bas tako, ja sam skoro menjao plocice, iako su jos imale "mesa", ali su pocele da skripe, i diskovi su mi solidno nagrizeni. Kada sam kupovao nove, prodavac mi je preporucio mekse (zamenske) i rekao mi da ih taxsisti uveliko trose, bas te i da im diskovi mnogo duze traju nego sa originalnim plocicama.

mrsp


hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Vihor

Ja idem samo kod Francuza, nemam nista blize, ali sam uopste zadovoljan uslugom, moze i da se gleda ako hoces, a sto se cene tice, pa, ovlasceni servis i neznam sta bi se moglo drugo i ocekivati, ali meni sto su radili, Dedi sto su radili, to je bilo uradjeno. Ali dobro, mi smo u malom gradu tako da nemamo izbor za bas nekim kvalitetnijim majstorima i servisima, tako da je jedino pravo resenje kod Francuza.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ziki_the

Pa i ja sam bio kod Francuza i necu ga menjati, korektno je sve bilo sa njihove strane..Ja zadovoljan :) :)

Vladimir

Ja sam danas bio na 2. servisu kod Francuza i vrlo sam zadovoljan uslugom.
Pored regularnog servisa, uvažili su mi reklamaciju na oguljen volan, iscepan keder sa vozačeve strane i držač vozačevog sedišta.
Naravno, auto opran po završetku posla.
Poručili su te delove, i srediće mi to sve besplatno čim delovi stignu u servis.
Ja sam do sada bio 4 ili 5 puta kod njih, osim redovnih servisa prošle jeseni su mi montirali zimske gume iako nisu kupljene kod njih, uradili mi tada i reglažu i balansiranje, a cena je bila manja nego što bi me to koštalo kod nekog vulkanizera koji se bavi time.
Od mene imaju sve pohvale za dosadašnji rad na mom Loganu.