DDOR Novi Sad & HIT Auto

prethodna tema - sledeća tema

krle

Moje iskustvo od pre četiri godine sa DDOR-om je isto za svaku pohvalu. Kada sam video fakturu nisam verovao da će to platiti.
Cene u servisu su takve kakve su  :ne: Ako se ne bune u osiguravajućoj kući, zašto bih se ja bunio. Uostalom, plaćam im i obavezno i kasko osiguranje
kako ja ne bih pokrivao eventualne troškove.

Kvalitet farbanja je pod znakom pitanja. Dva puta su mi radili u HIT-u, odnosno kod "njihovog" lakirera. Prvi put je to bila zadnja leva stranica posle udara fudbalskom loptom.  U početku je sve bilo kako treba, ali je posle godinu dana počeo da se "pokazuje" špric git ( ispod laka se naziru  risevi od šmirglanja i pojavile su se sitne tačkice u vidu  pora). Ovo poliranjem neću moći rešiti, već će morati kad tad nanovo da se farba. Drugi put su  zamenjeni i ofarbani zanji branik i poklopac prtljažnika.   Poklopac prtljažnika je korektno urađen i za sada je OK ali je farba na   braniku posle četiri godine počela   na nekoliko mesta da se podiže i   ljušti. 

Viđao sam Logane na kojima se ubrzo posle farbanja oljuštila farba sa branika, ista situacija je i sa nekoliko Renoa u mom komšiluku. S druge strane, nekoliko Logana su   uradili za svaku pohvalu i za sada nema nikakvhih promena na njima.