forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Citat: Dachaa poslato 20.11.2011. - 22:00
A kako izgleda ta nalepnica sto se lepi spolja jel to ona okrugla ? Video sam negde sliku..

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=872.255

kod mene: http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=872.240


Ako si zaintresovan posalji pp
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Dachaa

Iskreno,nesto mi se ne svidja ova okrugla nalepnica,ove nove su extra ali dzabe kad se slabo vidi zbog stakala,tako da ne bih da uzimam.  :ne:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Veterinar

Pogledacu koliko imamo nalepnica, ali tek od subote, jer sam na putu. Mislim da imamo za Kovačicu.  :wave:

Keka

Ja imam nekoliko komada u steku.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DrJekyll

i ja imam 2-3 koje mi stoje u kolima sve vreme
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Saša

Nemoj ih vaditi iz kola.
Ja sam svoju oštetio probajući da je premestim, pa mi treba nova.
Ako se vidimo u Kovačici, zamolio bih fino za jednu.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Veterinar

Da osvežim temu...

  Već dugo vremena mi je jasno da u očima ljudi koji nemaju Dacije mi forumaši delujemo kako nekakvi sektaši. Ne znam na šta smo danas ličili, ali...  Pre sat i po Jovunalola i ja našli smo se u raskrsnici paralelno sa gospodinom u crnom Stepwayu. Kako uvek imamo spremne nalepnice foruma jer se nikad ne zna kome mogu zatrebati, tako smo i sada imali jednu na komandnoj tabli, spremnu da krene u svet. Elem, pošto smo bili dobro raspoloženi, a sa čovekom smo se pre pomenute raskrsnice duže vreme vozili paralelno, odlučili smo da gospodinu poklonimo jednu nalepnicu i da mu kroz nekoliko reči ukažemo na značaj našeg foruma.

Muzika u autu je utišana, prozor suvozača otvoren do kraja, auto pomeren da bude prozor na prozor da može i šapat sa se čuje. Jedini problem je bio što je gospodin bio skoncentrisan na stanje na semaforu ispred i što nije video da smo se približili.

Jovunalola - "Dobro veče gospodine!"
Gospodin -  "_____________". Oči velike, sledio se. Mislim da je prvobitno pomislio da ima u autu saputnika za koga nije znao.
Jovunalola - "Divan auto imate. Pridružite nam se na forumu. Tu sve možete saznati što Vas interesuje, a jako se lepo družimo..." Uz te reči pružena je nalepnica.
Gospodin - "_________" Oči i dalje velike. "Nisam, ... ovaaaj. Ovo je ženin auto. Uh."

Ako se gospodin jednom prepozna u ovim redovima, neka nam ne zameri slobodu večerašnjeg nastupa. Ovo nećemo više raditi. Kasnije, dok se gospodinov Stepway brzo udaljavao  shvatili smo da ovo sa nalepnicama samo okoreli forumaši mogu da shvate na pravi način. Još jednom, ovo je bila potvrda da su nalepnice samo forumašima namenjene, a od sada ćemo adresu foruma imati ispisanu na papirićima  koje ćemo deliti. Zašto? E, to već ni sam sebi ne mogu da objasnim.

Loganovac

Nemate druga posla...   :cool:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

 Evo ga jedan smajlić koga nisam koristio do sada.  :jezik:

:friends:

srdjoni

Razmišljam o tome kako bih reagovao da me neko tako prepadne na semaforu. Mislim da bih se prijatno iznenadio. Doduše, ne znam vaše face :)...
Homesick for a place you've never been...

LeNgenda

Ovo dvoje da nemaju usi, smejali bi se oko glave, tako da su jako prepoznatljivi... :D
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Vladimir

Kome da se obratim za jednu nalepnicu?

Aleks