forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

lemetar

Jedna je baba daleko a drugoj je čuvanja preko glave pa smo zato malog i morali dati u jasle. :D
It is I!

Nikolagavijal

A da probaš obrnuto,nagovoriš i povedeš decu na okupljanje da se izigraju a ženu uvališ nekom na čuvanje?! :hihi1:

lemetar

Ja sam zadrti Balkanac. Te nivoe liberalizma jos nisam dostigao.  :-)1
Mada ako bi neko na okupljanje poveo neku zgodnu komšinicu ili slično, mogao bih porazmisliti.  :)
It is I!

LeNgenda

Od Balkanca do liberala preko zgodne komsinice.

Ili slicnog.  :whistling:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

VeDuS

A jel moze od Balkanca samo do zgodne komsinice ?Liberali drugi neki put.. :Smiley:

mladja73

Imam par nalepnica. Zaintresovani (Vozdovac) neka se jave pp
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

DrJekyll

Takođe...NBG-blokovi
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Dachaa

Jel mi se ucinilo ili je neko rekao da ima nalepnicu koja se lepi spolja ?Meni je zatmljeno staklo pa se ova slabo vidi   :ne:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

mladja73

Ja mislim da imam jednu staru. Provericu, cini mi se da mi je u kolima.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Jelenko

Imam ja,ostala mi jedna,mogu ponijeti na okupljanje ako budem dolazio,pa ti vidi ko ce ti proslijediti.

Dachaa

Moze,ako neko dolazi iz KG-a,daj njemu a ako ne onda cemo videti ko dolazi a ko mi je najblizi.
A kako izgleda ta nalepnica sto se lepi spolja jel to ona okrugla ? Video sam negde sliku..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Raja

To je ova nalepnica.

taNok

ima neko transparentne nalepnice sto idu iznutra?
a da je blizu bloka 70 :)

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...