forumaske nalepnice

prethodna tema - sledeća tema

david

#240
Ma nismo, lepo je druziti se. Sad sam u HR pa na ovo malo Dacia pogledam pa nemaju nalepnicu DCC

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Svarog

Danas u gluvo doba dana, iliti negde oko 14:30, nakanim se po onoj vrelini da odem do Cvetka za lubenicu. Kad ono... u Gospodara Vučića crni Sandero Stepvej s novim NS tablicama i s forumaškom nalepnicom, naravno. Pošto nisam video nijenu osobu u blizini nisam se zadržavao. U svakom slučaju pozdrav za ponosnog vlasnika  :ziveli:

seitech

Zahvaljujuci "markonikolic83" jos jedna kragujevacka dacia od danas krstari s nalepnicom dacia foruma. Pozz za Marka i sve forumase! :ziveli:

Zoran

Hvala na pozdravima. Sretna vožnja.
Sam svoj gazda - vazda.

markonikolic83


LeNgenda

Danas oko 13:00, Deligradska, crveni Logan sa glatkim gepekom, uparkiran u rikverc sa nalepnicom u donjem desnom uglu zadnjeg stakla.

Nisam imao blokce, inace bih ostavio ceduljicu.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

#248
Otvorio sam temu za onroad susrete, mogao bi tamo ovo da napišeš pa će se taj sigurno javiti :to:


BTW
Imam jednu nalepnicu u kolima pa ako neko hoće nek se javi....mogu i da pošaljem na adresu
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

deki73

#249
 :to:

wvojin

Jeste, ja sam bio LeNgenda  :ziveli:
Lako cete me prepoznati, imam malu ajkulicu sa Krfa iznad nalepnice, koja visi okacena na zadnji vetrobran, samo moram da usijem kanap koji je pukao.
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

lemetar

Ljudi, ako ima neko viska nalepnicu, veoma sam zainteresovan da postanem vlasnik iste. :)
Inače živim u Prvomajskoj u Zemunu (peti soliter sa crvenim krovom), a ordiniram i na Zvezdari (IMP).
Možemo se čuti i pp.

Pozdrav
It is I!

LeNgenda

A mozes i da navratis na okupljanje, bice klope, necemo ujedati jedni druge...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

Citat: lemetar poslato 26.08.2011. - 10:00
Ljudi, ako ima neko viska nalepnicu, veoma sam zainteresovan da postanem vlasnik iste. :)
Inače živim u Prvomajskoj u Zemunu (peti soliter sa crvenim krovom), a ordiniram i na Zvezdari (IMP).
Možemo se čuti i pp.

Pozdrav


Javni se na pp ako hoćeš da uzmeš nalepnicu, ja sam na NBG kod Immo centra.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

lemetar

Citat: LeNgenda poslato 26.08.2011. - 13:22
A mozes i da navratis na okupljanje, bice klope, necemo ujedati jedni druge...
Sta puta sam već planirao da se pojavim na okupljanju, ali je uvek teško uskladiti moje i ženine obaveze (čitaj: nagovoriti ženu) i uvaliti nekome dvoje male dece na čuvanje. :D
It is I!