Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Stojim iza ranije izjave, Fulda KM3!  :hall:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

LeNgenda

A ni Slovenka nije za bacanje...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

mixim

Evo i ja razmišljam o predstojećoj zimskoj sezoni  :lazy: ali ne o zimskim već o All Season gumama, jer mi računica govori da s' obzirom na godišnju kilometražu od cca 10000 km, i činjenicu da uz zimske gume  treba da kupim i felne a i fabričke Barum gume su mi dotrajale, više mi se isplati da kupim četiri All Season gume i vozim ih naredne četiri godine.
Molim mišljenja na osnovu iskustva u korišćenju ovih guma i naravno preporuke za kupovinu.

sphex

Pa izgleda da će tako i biti, pošto na lageru (od većih prodavaca) skoro niko nema zimske gume iz 2010.
Ali mislim da, ako su pravilno skladištene, a verujem da kod većih prodavnica jednostavno mora biti tako, nije loše kupiti prošlogodišnju gumu za manje novca na nekoj od akcija.

Ja nešto nisam za all season gume, ali to je moje lično razmišljanje na ovu temu. Prosto hoću da zimi, a i leti, budem "sigurniji" sa gumama koje su dizajnirane za specifične uslove.
we brake for nobody!

alexv011

Ja sam za Miselinke ili Dunlop. All Season nisam nikad vozio ali mislim da ti hibridi nisu bas srecno resenje. Ni zimska ni letnja ... :huh:

mrsp

Ja sam kupio prošle zime Tigrove gume Ali mislim da nisu loše(šta više da su i bolje ) Gudridžove bile su malo skuplje nekih 1000 din. pa sam se zbog toga odlučio za Tigrovu vinteru.I kompletira sam letnje i zimske gume sa felnama pa ih tako samo zamenim i mislim da će da traju mnogo duže. :too: :too: :too:

david

Danas sam nasao neku kutiju pa sam zimske gume spakovao u nju na tavanu. Debeo karton sa svake strane ima oko 8mm.

Daniel

A da povadis kamencice, operes, namazes....?
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

david

Sto da perem i vadim kamencice kad ce se opet zaprljati kad dodje vreme za montazu, ipak je ovo selo. Jel treba necim da se namazu gume?

Raja

Kao i sva obuća, imalinom. :Smiley:

Keka

Htedoh da predlozim Nivea Q10 protiv bora.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix


Zoran

Na tavanu je vruće za gume iako si ih lijepo upakovao, bolje bi im bilo u podrumu ili šupi (moje su u šupi).
Sam svoj gazda - vazda.

MajorSoul

Mislim da im nista nece smetati sto stoje na tavanu.
Lepo od tebe sto si ih upakovao u kutiju  :to:
:wind:
..need more buttons..

david

Pre su bile umotane u najlon i odvojene separatorima ali ovo je bolje, mozda obloziti stiroporom