Dacia Sandero III

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Citat: MitarMrgulic poslato 26.11.2019. - 21:26
Dacia stvarno ima moderne prednje farove i svjetlosne grupe....
Ajde budimo malo realni, da su kvalitetni za te pare -jesu, naročito farovi i to još na prvim modelima ali sve je to mnooogo daleko od modernog.

kiconix

#31
Ne razumem tu opsesiju farovima.
Dacija ima jedne od boljih farova koje sam vozio i to sa najobicnijim sijalicama, sto ljudi izmisljaju toplu vodu sa 3 puta vecim troskovima, nije mi jasno.

Aleks

Upravo. Prosto a radi za sve pare. I više. A daleko od modernog tipa ksenon, led...

Lazar@


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

silent

Hoće li imati 0.6 motor sa dva cilindra i 75 konja...

MitarMrgulic

Mislim da je taj koncept, sa 0.6 motorom, boxerom, sa 2 cilindra, ipak rezervisan za Citroenovu gamu, počevši od 2CV pa na ovamo :):):)

Loganovac

Nervira me kad ga izrenderuju sa 98% zatamnjenim staklima, sa felnama od 500 eur koje neće nuditi ni i jednom paketu opreme i sa dizajnerski profilisanim vratima koja fenomenalno izgledaju ali to ne biva u starnosti na automobilima ove klase...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

baki09


Goky

Biće multimedija nove generacije kao u Clio... rekao bih
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

speedo

Vidim i drugačija, bolja sjedišta :dobro:

brankovs

Meni ovo jako dobro izgleda.

dekiv68

osveženo unapređenje enterijera  :aplause:

saša61beograd

Citat: brankovs poslato 18.02.2020. - 18:47
Meni ovo jako dobro izgleda.
I meni se sviđa,naročito što su sedišta,čini mi se, sa naglašenim bočnim držanjem,ako takva ostanu i u proizvodnji.
Ne vidi se,a i ne može da se vidi,da li je poboljšan odnos pedale,volan,sedište.Odnosno,da li se volan podešava po dubini.Ako toga bude za 8.500 evra,onda svaka čast.A ako ne bude,onda ništa,znači da su samo promenili kalupe za livenje plastičnih delova,a Dačija ostala Dačija.
Ipak,nada postoji,jer mi se čini da će ova generacija biti ozbiljnije unapređena u odnosu kako je to bilo sa smenom prve i druge generacije.Naravno,sve to ima smisla ukoliko bazna verzija sa klimom ostane oko 8.500 evra.

kiconix

Bojim se da od toga nema nista, trziste automobila je poludelo u zadnje vreme, ko nije skoro gledao cenovnike nek pogleda. :fiju: