Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

david


sphex

Opa! Hehe, maneken ;)

A nas su na SATu jedino uhvatili u redu za pljeske :P
we brake for nobody!

Veterinar

Citat: sphex poslato 30.05.2011. - 10:25
I da, hvala puno Veterinaru što je u svoje radno vreme obezbedio preuzimanje nalepnica i žao mi je što nije mogao sa nama na druženje, a naravno Vihoru hvala na besplatnom štampanju.

Vec sam pisao da mi je zao sto vam se nisam mogao pridruziti. Hvala svima vama za dobro raspolozenje. Bice prilike za druzenje.  :wave:

DrJekyll

A gle sad kad ovi iz ginisa kažu "nema ništa od rekorda", pravili ste velike razmake od kola do kola...... :njanja:

Jel neko pratio situaciju da li se sve odvijalo po planu, a i da li svi misle da se to sve regularno ocenjuje za ginisov rekord?



A evo meni i najjače slike...lik koji se saginje da ga heliš ne obezglavi  :brutal1:

http://b92s.net/pics/gallery/2011/05/20015560734de358afce2f0448491423.JPG
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ziki_the

258 vozila je bio zvanicno! :rtfm: :rtfm:
Mada sam siguran da je poslednji bio logan sivi sa brojem 257 i tri devojke unutra,  :ces: :ces: mozda mi se pomutilo malo :lau: :lau:

david

Evo nove slike sa obaranja rekorda a za Spexa i Legendu nisam siguran. Slike su sa http://www.mojagaraza.rs/ tj skinute sa FB


ziki_the


LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david

#248
Na zadnjoj slici cik pogodi kude sam si ja a ovaj levo sa kacketom i kafom u ruci je?..

Vihor

#249
HA!, Eno ga i Vihor!    :ziveli: :cool:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ziki_the

Pa naravno Dzej  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
@david   hvala,hvala  :c: :dobro: :to: :hihi:

Damir Oravec

Pazi sve te slike.. bash te nije mrzelo da gledash  :aplause:

petar313


david

Prijatelju sve za ekipu, pa kad nam je bilo dobro, maja, cepi, has mislim  :dobro: :friends: :foto:

ziki_the