Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

ziki_the

Ja dolazim AP od Smedereva pa do izlaza Pecinci nacicemo se gde kazete.
@Veterinar Hvala :to: :to:

Keka

Danas sam u novinama procitao da treba da skupe najmanje 152 vozila da bi oborili rekord.

Da vidimo i to cudo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar


Damir Oravec

Al' ste loshi :( Imamo potencijal za bar 1/3  :zloca:

dejanz

A ja mislio da je dacia kod nas popularna   :)

Snimak je da se najezis  :to:

ziki_the

Mala informacija okupljanje počinje u 12:00 a kolona u 2:30.

Damir Oravec

Fantastichan snimak!! Ovo su ljubitelji Dacie!!! Briga ove ljude za one shto su organizovali skup.. oni su doshli..prosto da se okupe. A rekord..treba da se postavi u broju vozila u koloni u pokretu. Ovi divni ljudi su bili statichni, ali opet prelepi..sa Dacijama u svim bojama i dezenima :)

DrJekyll

Citat: Keka poslato 18.05.2011. - 13:56
Danas sam u novinama procitao da treba da skupe najmanje 152 vozila da bi oborili rekord.

Da vidimo i to cudo.

Sve sve, ali "broj mesta je ograničen" je najjača rečenica....pitam li se koliko je to??? 153,155,160???  :laugh1:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Misa

I ja ću ići da, kao što neko reče vidim taj čuveni centar. Ako je potrebno nekome nešto poneti ili doneti, idem iz Begrada i nije problem, recite ako treba nešto.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

Koliko vidim posto ce vas dosta doci AP mogli bih da se nadjemo u Pecincima na izlazu iz sela ili na NR Pecinci

Damir Oravec

Mobli bi se neci na NR. Mozda je bolje u Shimanovcima, ima mesta da se stane sa strane?!

david

Moze i tu pre ulaska u Simanovce kad se spustite sa nadvoznjaka bilo gde sa strane. Vise imamo lokalnog puta ali sve to je zanemarivo. Putarina izmedju Simanovaca i Pecinaca mora da je smesna ali od Bubanj potoka do Simanovaca je dzaba. Treba odrediti mesto i vreme a ostalo je sve blizu.

silent


Damir Oravec

Da ne postoji otpor prema RNS, vec da se gleda marka Dacia nas bi bilo vishe.. Koliko znam Delta Auto je sve, samo ne prijemchiv ka krajnjim korisnicima.