Prodaja Dacije u Srbiji, oktobar '10

prethodna tema - sledeća tema

abc123

Parkiranje postaje pravi pakao. Cak i u malim mestima. Svaki santimetar manje po duzini vozila uz pametno projektovan unutrasnji prostor vredi suvog zlata. Zato se i koncepciji Sandero smesi svetla buducnost za razliku od Logana. Nije samo estetika u pitanju.

Svarog

Pa nije ni Sandero baš mali auto, na sreću. Doduše, on može da se posmatra kao dobar odnos veličine, praktičnosti i cene. Ali nigde nisam video, ako je parkiranje toliki problem (mada nije da nije), da se, recimo, Ševrolet Spark nešto mnogo prodaje.

Loganovac

... i da će neka tetka da uparkira Sandera a da ja ne mogu Logana!  :zloca:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Svarog

Misliš, ono, parkira se tetka tako da zauzme puna dva mesta. Da joj neko ne odere kola kad se isparkirava.

Dragan.vi

Moje mišljenje je da nekih 20 i kusur santimetara kraći auto uvek bolje prođe tamo gde ima malo mesta za parkiranje. U svakom slučaju sjajni su i jedan i drugi   :friends:

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..

gromovnik

Prethodni vlasnik je živeo u centru Beograda, pa kad je on mogao da parkira Logana :) A radije ću i da odustanem od ponekog parking mesta nego da se stiskam u nekoj konzervi. Otkako sam prvi put seo u Logana oduševio sam se prostorom i udobnošću i više mi ne bi palo na pamet da vozim manji auto.

david


leotar

Mislim da nisu samo dimenzije odlucujuce kod kupovina auta, ali isto tako je poznato se na uglavnom manje razvijenim trzistima vise cijene auta "na metar", tj. sto vise lima za pare. Postavio sam temu jer me je iznenadio tako mali broj prodatih Logana, po mom misljenju nezasluzeno mali. Sto se tice onoga Sandero vs. Logan, za to vec postoji tema, pa da ne duplamo.

:ziveli:

bmiillan

gubite u svim temama, sem onih u kojima stelujete rezultate  :Smiley:
nemoj na silu uzmi veci cekic

Loganovac

Što se onih 20cm tiče, prvi put u životu da čujem da je bolji kraći od dužeg...   :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bmiillan

nije bitna samo dužina nego i tehnika    :mojeovce:
nemoj na silu uzmi veci cekic

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Zoran

 Tako slaba prodaja vodi sigurno u promjene. Dali marketinga ili proizvodnog programa?

                                                                                                         Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

david

Kad sam uzimao kola nisam uopste razmisljao o Sanderu tako da me cudi ta statistika..