Pitanje za Bosance na forumu - kvalitetan servis za ugradnju auto-gasa u Bosni

prethodna tema - sledeća tema

dizelas

@Slavko_BGD: hvala za info :to:, poznato mi je da su u Tim-autu ugrađivali gas u Opele u garantnom roku, ali sam pročitao i da je Opel u Hrvatskoj prekinuo sa ugradnjom u garantnom roku. Bez obzira, ja sam ih baš nedavno kontaktirao mailom sa upitom, ali nisu (još) odgovorili, pa iz principijelnih razloga sa aspekta potencijalne mušterije pomalo izbjegavam da vučem ljude za rukav, t.j. da ih ja sada zovem telefonom. Ja se inače u firmi gdje radim bavim prodajom, i puna mi je kapa moljakanja kupaca da im prodam proizvod, pa zar treba još da nekog molim da od njega nešto kupim :hm:? Usput, šta znači to ICM (pretpostavljam International - nešto)?

@moj komšija kiborggg: mislim da nisi pogriješio, zadržavaš garanciju, a Guma-M nije neozbiljna firma, trebalo bi da sve bude OK. Želim ti puno bezbrižno pređenih km, i samim tim puno KM u džepu na razlici u cijeni gas/benzin. Kada bih ja mogao za 2000 KM ugraditi plin u moju Zafiru uz zadržavanje garancije, ne bih se nijednog trenutka dvoumio. 
P.S. Dugujem ti vožnju Zafirom, pa računaj na to :wink:.

kiborggg

Hvala komšija! :)

Detaljnije od ustiscima i ugradnji u "Ko je gdje ugradio TNG, za koliko para i kako je zadovoljan".

dizelas

@Kiborggg: vidjeli smo gdje i za koliko para, u međuvremenu nam još treba odgovor koliko si zadovoljan.

@Slavko_BGD i svako koga zanima: Kontaktiran Tim-auto, nula poena. Ne ugrađuju više u Opele u garantnom roku uz zadržavanje garancije, nego na odgovornost vlasnika vozila (mada me čvrsto ubjeđuju da to uradim, možda ostalo kitova za ugradnju na lageru), tako da sam i dalje osuđen na vožnju na benzin.

kiborggg

Presao sam vec 10.000km sa plinom. Palim na benzin i ponekad prebacim na benzin u toku voznje nekih ukupno 100-200 km na ovih 10.000km. Ovo ostalo na plin. Razlike skoro da nema između voznje na plin i benzin. Ponekad pomislim da povuce bolje na plin. Razlika se jedino osjeti sa klimom uz brdo. U tom slucaju mi se cini da bolje navlaci na benzinu, tacnije ne davi se na manjim obrajima i lakse navuce na vece ili kako vec da opisem. Sve u svemu, za sada zadovoljan.