Renault Sandero za 2012

prethodna tema - sledeća tema

leotar

Nesto kao facelift, ali meni vise izgleda kao vjezba na temu "kako naraviti auto ruznijim". Doduse, tabla je malo promijenjena, drugacije komande ventilacije i prekidaci za prozore - na vratima.


mladja73

Nemoj tako... Zadnji deo Stepway-a ja bas  :too:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

abc123

Ovo se zove "silovanje dizajna"  :doh:

dzony4

Epa lepo, ako su promenili samo prekidače za prozore i komande za ventilaciju onda je to ozbiljna promena.  :bonk:

Damir Oravec

Hm...svidja mi se centralna konzola.   :ces:

speedo

Prednji dio je loš, posebno plastike na stepway-u.

Keka

Citat: dzony4 poslato 20.04.2011. - 14:14
Epa lepo, ako su promenili samo prekidače za prozore i komande za ventilaciju onda je to ozbiljna promena.  :bonk:

Da se nije neko iz Zastave zaposlio kod njih?  :lau:

Konzola donosi neka nova resenja, ali je apsolutno neprakticna. Iako i sadasnja ima veliki prostor koji place za nekim 2DIN uredjajem, postavljena je jako nisko. Bolje da su pomerili centralne otvore za vazduh u stranu, a konzolu podigli gore.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


leotar

CitatBolje da su pomerili centralne otvore za vazduh u stranu, a konzolu podigli gore
:dobro: Nista prakticnija od ove sada, a prekidaci za prozore bi mogli postati jos gore smjesteni ako budu preblizu (ispred) rukohvata na vratima.

kapsid

Kao pravi rodjos Reno Clia! :cekicem:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

LeNgenda

Ovako bi trebala da izgleda unutrasnjost nove Lade Grante, naslednika Kaline. Da ne ulazim u karoserijske izvedbe i neke slicnosti sa novom Talijom, tek, ovo je unutrasnjost, doduse nacrtana.

Prvo je enterijer ogoljene varijante, a onda i lux varijante. Deluje vam poznato odnekud?





Da li ce redizajn Sandera mozda ici u ovom pravcu?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Keka

Bilo je reci da je Renault kupio Ladu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Ima neki procenat u Ladi, nije dzaba Ladin logo na bolidu F1.

LeNgenda

Circa 25% AutoVAZ-a, projekat Lada R90 je zapravo MCV sa Ladinim znakom, nova Niva ce biti na Dusterovoj osnovi...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Pise Lada, nema dileme.
Mozda je Renault kopirao Ladu  :lol1: