Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

lakistrike95

Uzeo gas na OMW-u, cena 87.90din. Kvalitet nikakav, pri voznji od 80km/h desi se da motor "stuca". Desavalo mi se to jos par puta, kada je gas isto bio los, tada mi je prosecna potrosnja bila 11-12l. Sve u svemu blagi uzas.

drzarkod

Verujem da je gas očajan, ali tvoji simptomi ukazuju na loše podešen tng..... :ces:

lakistrike95

Hm, da objasnim, danas mi se to desilo jednom, kada sam prebacio u petu i otisao na nekih 80km/h, odjednom je stucnuo, kao kod prebacivanja sa benzina na plin, i to je to. Nije mi se vise desavalo, a ne verujem da je lose podesen plin, auto je presao 15 000km. Na 10 000km bio redovan servis.

gile

Juce sipao u Baljevcu 90,5. Koji samar  :ranting:. Covek nema konkurenciju pa klepece

pjovan

danas makpetrol  1l tng 36.5 den ili 70.11 din kvalitet zadovoljajuci

lakistrike95

Citat: pjovan poslato 03.03.2014. - 20:29
danas makpetrol  1l tng 36.5 den ili 70.11 din kvalitet zadovoljajuci
Koja je leti cena, kad je sad 70din?

pjovan

Zimos je najveca cena bila  46 den ili 86.74 din po danasnjem kursu a ovo moze da bude i najniza cena za ovu godinu ali videcemo eventualno ako dodze do 32 den ili 60.34 din ali nemamo veliki izbor pumpi makpetrol lukoil ista cena i neki privatni gde moze da se nadze za denar do dva nize ali sumljiv kvalitet od iskustva kolege koji su sipali, auto radi lose kod tih nekrstenih pumpi i manja kilometraza nego makpetroli i lukoil.

Loganovac

Potvrđujem da je gas na OMV-u njesra. Jeftiniji je bio 7.3% i to na vikend akciji (81.40) ali mi je auto trošio skoro 15% više...  :ljut:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zee

Ljudi su nasli nacin da "prebiju" popust.
:hihi1:

Veterinar

 :ne:  Sipao sam na OMV pumpi poslednja 3-4 puta, vikendima. Pre toga gotovo nikad (zezao sam se sa EKO Smile karticom).  Nisam još uvek stekao utisak povećane potrošnje, ali nakon dugo vremena u leru nema značajne promene broja obrtaja prilikom prebacivanja na gas. Ranije je to bilo izraženo dosta (auto bi štucnuo), a u vožnji bi se osetilo (pri konstantnoj brzini) kako se na trenutak motor "ukoči". Moguće je da je sve koincidencija, ali ovo je utisak koji sam stekao.

drzarkod

Sipao na NIS u kod mlekare, cena 82.9 din., u rezervoar od 57 l. stalo 47.5 l. Auto lepo ide, nema štucanja, lepo poteže. ....javljam potrošnju.

Raja

Tri pumpe na Zrenjanincu i dalje drže cenu 89,90.  :gun:

Veterinar

MBG u Višnjičkoj mislim da je oko 85,6 , tako nešto.

kiconix

MBG jerković 85.90.

Veterinar