Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Jovunalola

Citat: Drejk poslato 21.04.2013. - 21:19
Da li ove presvlake sto prave Vajs&CO mogu da se po potrebi skinu i operu ili su usivene u fabricki mebl? I da li je zadnja klupa deljiva?

Ja imam Vajs&Co presvlake. Nisu ušivane već su kačene. Nameštene su pre tri i po godine i nisu se mrdnule niti izgledaju kao presvlake.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

dr.miso

Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

ivan-bgd

Citat: Jovunalola poslato 23.04.2013. - 10:18
Ja imam Vajs&Co presvlake. Nisu ušivane već su kačene. Nameštene su pre tri i po godine i nisu se mrdnule niti izgledaju kao presvlake.
Imam ih i ja .Jesu skuplje ali kvalitetne,pisao sam već o tome.Na leđima prednjih sedišta na predlog vlasnika urađena je eko-koža sa džepovima za neke sitnice novine itd..Presvlake su  extra kvaliteta i rečeno mi je da se regularno peru u mašini i da ih posle par godina donesem da mi zamene lastiše koji zatežu presvlaku..Nuđena mi je i motaža ali sam se zezao sam sa montažom.Presvlaka se podvlači ispod originalnog tapacira-presvlake na sedištu tako da su zategnute maksimalno i prate konture sedišta tj nemaju lufta nigde.Svaka preporuka za ovog proizvođača.

Jovunalola

Citat: dr.miso poslato 23.04.2013. - 10:24
u kom smislu nisu usivane vec kacene???

Nisu ušivane za fabrički mebl.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

dzule

da li bi te mrzelo da okacis po koju sliku?!
ja niakko da stignem do vajsa, svaki vikend mi nesto izleti ili neka svirka, ili supruga ima obaveza....a ove stare se rascepile kao da sam svercer droge

Jovunalola

Nije nikakav problem, samo ću moći to tek sutra uveče jer će mi tada i auto i aparat biti na istom mestu. :)
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

ivan-bgd

Evo ti moje slike vajsovih presvlaka..... :ne:

dzule

tvoje sam pregledao i super su legle presvlake, samo me malo buni sto je dezen koji si uzeo na sajtu vajsa totalno u drugoj boji. mene se svideo taj dezen, ali na sajtu deluje tamno siv, a kod tebe je poprilicno svetao. evidentno je da cu morati otici na ceo dan u bg, izabrati dezen i sacekati da ga naprave..... i posle montiraju, posto bas nisam vican tim poslovima

Dejan11

nisam siguran da ćeš završiti u jednom danu jel sve prave po narudžbini...

ivan-bgd

Kao što reče kolega ja sam čekao par dana da ih sašiju.Da si bliže pa da pogledaš moje presvlake,ili ako dolaziš nekom drugom prilikom u Bg...

dzule

kontaktirao ih pre oko mesec, dva i rekose mi da je izvodljivo da u subotu ujutro dodjem u bg, a na kraju radnog vremena da budu gotove i onda da odrade montazu. ali ako ne moze nema veze, resili smo da to budu njihove presvlake pa kako izvedem....

david

Ja imam Vajsove vec tri i po godine i leze kao da su orginal sedista a ne presvlake. Kad sam ih narucivao svratio sam par dana ranije da izaberem dezen. Kad sam dosao da preuzmem kola odem do njih da mi namontiraju. Tada su mi rekli da dodjem za par godina kod njih, oni ih skinu operu zamene lastise ako treba i ponovo namontiraju. To jos nisam odradio. Svakako sam prezadovoljan i dajem preporuku.

ivan-bgd

Citat: dzule poslato 07.05.2013. - 13:44
kontaktirao ih pre oko mesec, dva i rekose mi da je izvodljivo da u subotu ujutro dodjem u bg, a na kraju radnog vremena da budu gotove i onda da odrade montazu. ali ako ne moze nema veze, resili smo da to budu njihove presvlake pa kako izvedem....
Izlaze ti u susret jer nisi iz Bg-a.To je za pohvalu.Ali više i nemaju toliko posla pa se i presvlake brže završavaju :ne:

dzule

evo da se pohvalim...juce sam bio do bg-a, po presvlake....u vajs su stigli novi dezeni, ja izabrao u subotu, a juce bio na montazi...moram reci da su prevazisli sva moja ocekivanja. presvlake su kao original tapacirung, legle kao iz fabrike, g-din Obren ih je iskrojio i namestio, svaka mu cast...
slikacu ih ako stignem ovih dana, pa cu postaviti slike..... :woo-hoo:
7k+1k montaza......