Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Ne treba, u tome i jeste poenta kvaliteta, treba da je zategnuto, a opet da leži normalno na sedištu i da ga ne krivi i vuče. Ja sam jedino kupio spojler u Hit-u i to zato što nisam imao izbora. Tamo već duže vreme ne zalazim.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ivan-bgd

O tome ti pričam.I laik bi video da nije pogođena mera al ko veli ,,za te pare je dobro,,...ta već izanđana fora.prodaju delove papreno pa nek makar onda naprave i presvlake kako treba..dao sam im za patosnice 4600 nisam cicjia kad vec kupim nov auto hocu da bude sve po ,,jusu,, eee gde ode taj standard...sad bi pola bilo pozatvarano zbog lošeg kvaliteta da je taj standard na snazi...ili makar neki drugu koji kontroiliše te levake koji kao nešto umeju i znaju...kupim bre auto od 10000 soma a nisu se udostojili ni privezak da poklone nego sam morao da ga kupim...sad malo skrenuh sa teme..inervirah se :ljut:to s elepo uzme presvlaka namesti na auto i kaže proizvođaču..,,prijatelju ovo ne valja,ako hoćeš da radimo ispravljaj,,... :ranting:

ivan-bgd

Juče vraćene presvlake Hit autu,a danas idem da naručim presvlake kod  ,,Vajsa,, u piramidu.7300 din koštaju,al' makar prate liniju sedišta i ne primećuje se da je presvlaka.A na leđa naslona će mi staviti eko kožu da klinci ne gaze sedište,i kaže čovek ne naplaćuje se posebno ,što znači ulazi u cenu. :too:

sale_u123

Od pre neki dan sam uzeo auto-presvlake u Vajs&Co u TC Piramida.
7000 din + 1000 din momku koji je skinuo stare navlake (već izbledele i polupocepane, sa buvljaka) i montirao nove.
Malo su skuplje ali su stvarno dobre a i Logan je to zaslužio posle 6 godina.

Klasičan znak "Logan by Renault" ima bordo senku i bordo pozadinu.
Kako bih to uklopio sa bojom mog Logana, zamolio sam ih da senku slova i pozadinu urade u Loganovoj plavoj boji. :lux:
I jako lepo je ispalo. Ova kombinacija je i njih oduševila tako da su je slikali (umontiranu u Logana) i obećali da će da je postave na njihov novi site.   :to:
      

Kazu da će uskoro da ugase svoj stari site http://www.vajsco.com/ i da će otvoriti novi site na adresi nalik "auto-presvlake-beograd".

Presvlake su veoma lepe (i dizajn koji smo birali) i savršeno prate liniju sedišta.
Koliko sam shvatio, "Vajs&Co" je porodična firma gazde Stevana Dukića, njegove supruge i ćerke, plus još par momaka.
Rade već 16 godina i koriste isključivo najkvalitetniji materijal koji uvoze iz Belgije i Nemačke.

Veoma su ljubazni i jako im je bitno da mušterija bude zadovoljna.
Od njih sam dobio i par poklona: privezak za ključeve sa "Dacia" logoom kao i par štipaljki za sigurnosne pojaseve.

ivan-bgd

I ja sam svoje pazario kod njih prošle godine i isto platio 7000 samo što sam sam montirao.Kvalitet odličan kao i izbor materijala a cena..pa jbg kvalitet mora da se plati.Prve sam uzeo u hit-u pa sam ih posle par dana vratio zbog krš kvaliteta i lošeg kroja.Platio ih 4600.Pare mi vratili ja dodao još 2400 i napravio pravi i zbor.I kad ti propadnu lastiši možeš kod njih da odeš da ti ih zamene.Da se pocepaju hoće ali posle ko zna koliko godina jer je materijal zaista debeo i kvalitetan.I na sedalnom delu i na naslonu i sa strane što za većinu proizvođača nije slučaj.U svakom slučaju topla preporuka. :too: :aplause:

Zoran

Prošle godine sam pojeo veliko *ovno što sam na brzinu na pijaci kupio presvlake koje su očajnog kvaliteta a prijatelj Jurin desgn doo radi dobre ali skupe presvlake i uvijek sam od njega kupovao  :bonk: :banghead:.
Sam svoj gazda - vazda.

dzule


bmiillan

vajs zaista ima jako kvalitetne presvlake. zadnjih 15 godina za vise automobila sam kupovao
od njih i da ne kazem da su najbolji u srbiji i sire, ali su sigurno medju najboljima sto se tice
kvaliteta materijala i izrade
nemoj na silu uzmi veci cekic

Jovunalola

Ja imam Vajs&Co presvlake i evo već tri godine se nisu ni mrdnule. Mnogi čak i misle da je mebl u pitanju a ne presvlake. Jesu jači sa cenama ali mislim da se isplati.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

speedo

Citat: Zoran poslato 11.08.2012. - 23:07
a prijatelj Jurin desgn doo radi dobre ali skupe presvlake i uvijek sam od njega kupovao  :bonk: :banghead:.
Pa i nisu toliko skupe - ja sam svoje platio 48 KM (tj. 25€) ako se dobro sjećam, a evo poslije godinu dana još uvijek se dobro drže :)

Zoran

Trebam i ja otići kod njega i baciti smeće od presvlaka koje sam prije godinu dana kupio ko zadnji K*eten na autopijaci u sarajevu  :bonk: :banghead: :wave:
Sam svoj gazda - vazda.

DrJekyll

Samo da javim info. Bio juče u TC Piramida 3.sp i usput pitao za cenu presvlaka.
Sandero 7000 din
Duster 10500 din (navodno se dosta razlikuju od Sandera)
ugradnja 1000 din

Koliko znam oni su do sada najbolji i najbliži originalnim presvlakama.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

miki-bgd

Ja sam uzeo presvlake u Hit-u, tacne cene se ne secam, negde izmedju 4000 i 4500. Nemam ih dugo, ali za sada su mi ok  :cool:

Dragan.vi

Ako su duplo skuplje da li su i duplo bolje?  :ne: Nekako mi je previše da dam 8.000 za njih  :c0:

Loganovac

Ja sam u Hitu kupio presvlake kad sam kupio i auto. Namučio sam se živ i to više ne bih radio. Što se kvaliteta samih presvlaka tiče, nikad nisam imao bolje. I posle 5 godina izgledaju i drže se odlično. Jedino što im ne bi smetalo jedno jače pranje... Mislim da ih ipak zamenim novim, jedino se pitam da li i sada prodaju taj kvalitet  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.