Patosnice - brzinsko pitanje!

prethodna tema - sledeća tema

miroleca

Da li kupiti kod dilera za 40€ (gumene) ili imaju još negde da se nađu "originalne" sa rupama/čepovima za montažu, kako ne bi klizale po patosu?

Hvala !

skysthelimit

3500 din. gumene sa shmekom vanile, odlican kvalitet, sa rupama... Iskrena preporuka

miroleca

Da li je neko kupovao presvlake/patosnice ovde ?

http://www.autostyle.co.rs/auto%20presvlake%20dacia.html

http://www.autostyle.co.rs/auto%20patosnice.html

Cena za presvlake nije preterana, a gratis daju i tipske patosnice...

:ces:

Deki

skysthelimit - Gde ima tih sa šmekom Vanile  :conf:
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

skysthelimit

Mi smo pazarili u NS Gumatik-u, ne znam ima li ih u BG-u...

Vihor

Ima li gde da se nabave samo oni dugmici za vozacevu patosnicu, usisali mi u servisu za pranje    :ranting:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

Ja uzeo u Spideru ali mi nisu dali cepove, mozda oni imaju a ja sam tu zalepio neke okrugle gumice. To tu kadice koje popune ceo patos tako da sam extra zadovoljan, siroke, dugacke i duboke...

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ppejic

Nalepi odozdo na gumu čičak traku (samo onaj kukičasti deo, kupuju se u radnjama za metražnu robu), tako će se dobro držati za patos auta i neće se klizati.

Peja

Loganovac

Bolje išta nego ništa, ali to nema šanse da drži kao fabrički "driker" koji em se kopča em ima prsten od čička...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Drži ekstra, barem moje patosnice. Svaki put se namučim kad ih pokušam skinuti radi pranja.

Peja

david

Ja sam to resio tako sto na kraju patosnica do sedista imaju dve rupe predvidnjene za vezanje. Uzeo sam i kroz jednu rupu vezao za sinu od sedista tako da se ne klize. Moze da se prednje tako zavezu sa zadnjima posto i one imaju mogucnost vezanja. Rupe za cepove zalepio sa gumenim cepovima. Ovo sa cickom je dobra stvar toga se nisam setio. Slikao bih da pokazem ali mobtel nema blic tako da je sve crno...

Dragan.vi

I ja sam vezivao, ali je problem kod usisavanja, svaki put mora da se odvezuje. Izbušio sam neke gumice koje mi služe kao čepovi, ali opet patosnice klizaju i svaki put kada sednem za volan ponovo nameštam. Moraću ipak da nađem neko drugo rešenje a to će biti verovatno original patosnice sa čepovima. Ima li neko predlog :whistling:

ppejic

Probajte sa 2 cicak trake 10-15cm, zalepljene uzduž patosnice sa leve i desne strane, drže neverovatno dobro. Investicija od 30din po patosnici

Peja

stalker

Ja sam kupio neke aftermarket, komplet prednje i zadnje za Logana i odozdol su hrapave poput čučka pa stoje kao zalijepljene. Nema klizanja.  :lux:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com