Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Rimski oil izmedju NS i Temerina 80.00 ali nisam imao hrabrosti da isprobam kvalitet. Sipao na Lukoilu za 82,90.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


lakistrike95

Kod mene jos uvek pljacka, 87.90din/l. Uzeo danas kod privatnika, videcemo kakav je.

bocca

stalno pratim potrosnju, stalno menjam pumpe i po ko zna koji put se pokazuje da mi je najmanja potrosnja na Knez petrolu!?! inace, uopste ne verujem u takve privatne pumpe ali ovi me demantuju. pozdrav svima

drzarkod

Samo neka pada, nadam se u maju-avgustu oko 75 din.....ali kvalitet nisam siguran, opet sto kaže moderator više verujem velikim kompanijama....mada svi u globalu nude niži kvalitet i kraduckaju na taj način....uz koju caku i sa pištoljima.

drzarkod

Inace Daki petrol 80.90

boxit

Danas sipao prvi put na NIS-Petrol u Mirijevu, cena 88.40  :ranting:
Kvalitet zadovoljavajući, po mom subjektivnom utisku.....

nik

Auuu, pa gde nalete. Po mom iskustvu, ubedljivo najskuplja pumpa u gradu, ponekad bude ponegde po istoj ceni, ali se Mirijevci brzo koriguju.  :zloca:

boxit

Citat: nik poslato 29.03.2014. - 19:38
Auuu, pa gde nalete. Po mom iskustvu, ubedljivo najskuplja pumpa u gradu, ponekad bude ponegde po istoj ceni, ali se Mirijevci brzo koriguju.  :zloca:
Sad - i nikad više...... :ljut:

Loganovac

Ubedljivo najgorih pumpi ima koliko 'oćeš, problem je naći  one druge. Juče sam sipao na Knez Petrolu kod Požarevca, 88.70 a troši još uvek više od proseka - za tu potrošnju imao sam preko puta taj kvalitet za 84 dinara...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Petrol kod Rode u NS 78,90, a ona privatna pumpa ka Temerinu, akcija-78,00.

Ipak sam sipao na Lukoilu po 82.nesto.

Najskuplji je Pionir petrol u Pazovi-90.90  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


hobbista

Slap - Konjarnik: 87,90
Petrol - M.Tolbuhina (preko puta servisa Đelmaš): 88,90
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zee

Citat: hobbista poslato 01.04.2014. - 16:59
Slap - Konjarnik: 87,90
Ta pumpa je kod mene u kraju, kakvog je kvaliteta gas, naravno ako si tankao kod njih?

hobbista

Zee, pa sto ne kazes da si komsija :D

Sipao sam za samo za crvenu, obzirom da ih izbegavam. I ranije je gas bio pristojnog kvaliteta, ali vole da sipaju 45l u rezervoar od 42l, koji pri tom nije skroz prazan :gun: pa da se posle toga raspravljaju i objasnjavaju kako litraza gasa zavisi od mesecevih mena i slicnih gluposti  :cekicem:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zee

hobbista, da nisi slucajno u Ustanickoj?  :)

I ja ih izbegavam, sto se benzina tice, nemam tng, ali me je interesovalo kakva je situacija sa gasom.
U vise navrata sam ima vrlo diskutabilna tankanja kod njih.  :ces:

kiconix