Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

hobbista

He, gledam danas...
Gasprom - Ibarska (Žarkovo) - 66,40
Petrol - preko puta Đelmaša - 57,90
Knez petrol - Ada (Radnička) - 56,90
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

Tigar NS juce celo popodne i vece istace plin (cisterna Petrol), pa sam sipao na susednoj pumpi, nisam obratio paznju na firmu, na tocilicama zelena oznaka SD.

Cena isto 56.90

Mozda tripujem, ali auto mnoooogo bolje ide. Videcu prosecnu potrosnju za desetak dana.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68

Juče na Petrol Ada sipao 15l po 58,4 dinara. Fine 2 devojke na pumpi, ali malo zbunjene. Vozio na ibarskoj sa klimom, bez ECO, nekih 180km. Lepo vuče sa 3 putnika i stvarima.

Loganovac

Koji auto, Punto ili Florida?  :palica:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bugi

Ja mislim da je florida, zbog klime, zbunilo devojke otkud klima na floridi :bonk:

jovan

Pre ce biti Dacia.
Punto i Florida nemaju ECO, koliko se secam.

Loganovac

Koja Dacia? Pa jel' vidite šta čoveku piše u profilu? Punto i Florida, nema Dačije - zato i pitam. Zamolio bih kolegu dekiv68 da raščivija dilemu na adekvatan način.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.


dekiv68

Hvala Jovane.

Ah da  :c:, nije ubačena nova mašina.

Pokušo da je ubacim ali mi tražio password, koji sam ja zaboravio  :crazy: (može li mala pomoć na pp)

slavko_bgd

Posle nepunih 1000km od ugradnje gasa na Stila, s plinom 90% sipanim na "Knez Petrolu", zaštopao mi ventil od isparivča zbog smolastih naslaga koje su se zalepile za klip. Nemam slike na ovom kompu, ali okačiću ih prvom prilikom, da vidite na šta to liči. O MED diznama ne želim da razmišljam kad će da riknu. Tol'ko o tome...

dekiv68

Na kojim pumpama je sipano?

Loganovac

Citat: slavko_bgd poslato 28.06.2016. - 20:00
Posle nepunih 1000km od ugradnje gasa na Stila, s plinom 90% sipanim na "Knez Petrolu"...

Sad si me uplašio, ja već dve godine ili oko 20.000km sipam njihov gas - do sada nije bilo problema.  :c0:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dekiv68

Zato i pitam, na kojim Knez Petrol pumpama je sipano.

slavko_bgd

Batajnica i 13.Maj na Batajničkom drumu.

Aleksabgd

60000 km za protekle tri godine.Sipano na Knez Petrol na Adi,Zrenjaninski put, Mbg Zrenjaninski put,Subotica Europetrol i OMV na Adi. Filtere tecne i gasne faze menjam na 10.000 km kad i motorno ulje. Nema nikakvih problema. Uredjaj je Stag 200, tomaseto reduktor. :lux: