Zatamnjivanje stakala

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Jos da prefarbas al felne u tamniju boju, ili ih zamenis drugim tamnijim i autic ce biti k'o bombonica. Moj predlog - tvoj auto.  :to: :ziveli:

ivan-bgd

Ovo su ratkapne,trenutno,a letnje alu felne odmaraju:)

Keka

I naravno atest za izvrsene prepravke na staklima.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks

Vidim, na fabricke felne sam i mislio. ;)

ivan-bgd

Citat: Keka poslato 04.12.2013. - 15:37
I naravno atest za izvrsene prepravke na staklima.
Da sam išao prednja stakla svetlije zatamnjenje dobio bih odmah atest od navedene firme,ali pošto sam prekardašio nijansu onda ništa.Mada je tu AMSS,ali otom potom :ne:

Keka

Sumnjam da doticna firma ima ovlascenje da izdaje atest. Uglavom daju papir o atestu uvezenih folija, a to nije atest propustljivosti postavljenih folija na doticnom vozilu.

Da bi sve bilo lege artis, valja posetiti AMS.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

DrJekyll

Odradih i ja konačno :lux: ....će da se vidi i gleda u Kovačici :too:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

bmiillan

stavi neku sliku, i ako nije tajna gde i cena?
nemoj na silu uzmi veci cekic

DrJekyll

Odradio u BlackGlass-u, 12000 din, a slike ce biti posle kovacice...sto da se cimam dva puta da slikam :doh:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zare82

Ivane,DrJekill...i sad iz prve ruke da cujemo?! Jel je staklo zatamljeno i s unutrasnje strane?! TJ. da li se slabije vidi sada kroz stakla sto su zatamljena folijom?!?!? Ili je folija zatamnila stakla spolja,a kad ti,tj. vi ,gledata iznutra vidjlivost je ostala ista?!U normalnim uslovima a kako nocu?! Ozbiljno me interesuje,jel ja planiram isto,al necu zatamniti ako je smanjena vidljivost... :(
Zaljudjenik!!!

zac

Folije se uvek stavljaju unutra...a zatamnjenost utice, naravno, na vidljivost...s`tim sto ta zatamnjenost gledajuci iznutra, uvek deluje manja (slabija) nego gledajuci spolja.. razlog je taj sto je u autu uvek "mracnije" nego spolja, pa ti iz mracnijeg ka svetlijem bolje vidis..ali tebe ne vide oni napolju..prosto..kao sto komsinicu nocu vidis kroz zavesu kako se presvlaci...a preko dana je ne vidis...jel si sa svetlije strane..  :wink: :wave:

drzarkod


ivan-bgd

@Zare82
Stakla se zatamnjuju iznutra,Jeste osetno tamnije ali bezopasno.Videćemo letos kakva je situacija sa toplotom.

Zare82

Hvala drugari...al zar ne postoje neke folije,pa makar skuplje,koje ne zatamnjuu s vozaceve strane nista...?! ...ja sam pre par godina na nekom lokalu gde sam radio,znaci na zgradi,video kad su majstori nalepili tamnu folij s jedne strane...spoolja se nista nije videlo,a iznutra si video kao da nema folije...i to i nocu i danju i kad je unutra upaljeno svetlo napolju mrak...isto kao i za ostala stakla...zar ne postoji tako nesto i za kola?!
Zaljudjenik!!!