Pomoc na putu

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Ne pristaje na neku visoku cijenu ako ideš puno kilometara. Ponudit će tebi sam šlepedžija jeftiniju varijantu.
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Da li postoji zackoljica tipa - besplatno slepanje do 150km, ali je u tu kilometrazu uracunata i kilometraza od pocetnog kilometra slep vozila ili od ukljucenja na autoput?

Zoran

Lako dobiješ šlepanje do prvog servisa a dalje se snalazi. Imaš vremena da analiziraš
Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

Da, najčešća je opcija za šlepanje do prvog servisa..., Ne znam, tj. nisam detaljno proučavao, kakvi su uslovi za ovu garanciju mobilnosti tipa Flex Care, koju sam dobio uz Opela, a koja vrijedi četiri godine, mislim da je pokrivenost i osiguranje mobilnosti relativno ok.

Znam da smo od Hyundai auta odustali, jer su oni garanciju mobilnosti restriktivno postavili samo na BiH i zemlje u susjedstvu...

Za Logana sam kad sam registrovao, dobio neki ZONA paket kod mog osiguranja. Neka ima za svaki slučaj, mada kažem, ja ta osiguranja i plaćam, da mi nikada ne zatrebaju :)

Andrix

Ljudi ja uzeo na kraju Atlas. Sve lepo pise i ne mora da se posebno skida i cita Opsti uslovi ugovora kao za AMSS. A kada sam trazio AMSS prvo mi izadje neki Auto klub...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

speedo

Citat: Zoran poslato 24.03.2024. - 12:37Sve te godine vagam ali nikad nisam imao uplaćeno pomoć na putu.

A onih obaveznih 8 maraka prilikom svake registracije putničkog vozila? Te pare idu izabranom partneru u zavisnosti od lokacije...

KizaHood

Citat: dekiv68 poslato 22.03.2024. - 17:56...Takođe, punto ulazi u 15. godinu pa bih za njega uzeo pomoć na putu samo za Srbiju..

Ja pre jedno mesec dana uzeo Atlas International+ i uz njega mi dali gratis Srbija paket za zeninog Skodilaka. Ne znam da li ta akcija jos vazi...

Andrix

Ja sve online odradio i nikakve nagrade. Jeste imalo slicno kada sam uzimao kod Vozzi i dao kolegi osn.paket. Samo jos nisam proveravao tel da li radi....onaj za pomoc kad zatreba...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari