Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

drzarkod

Moze ovako u nedogled, po ceni od 0.9 eur koliko je u Evropi l tng po sadasnjem kursu je to 105 din. a kad dinar krene jis vise dole onda nam ni odlazak u BiH na pumpu nece pomoci jel dobijamo plate u nestabilnoj valuti. Kad sam krenuo na more sipao sam 1 l tng po 78 din.

Keka

Sve dok je u BiH litar oko 55 din, razlog za poskupljenje nije valutne prirode.

Juce i danas sam se vozio na dizel. Neka se slikaju oni i njihov monopol na TNG.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Večeras po onoj oluji stanem na OMV Inđija, cena na tarabi 79,40 din, krenem da sipam kad cena na točionici 75,40  :lux: taman da ih pohvalim, kontam opet vikend akcija 4 dinara dole :woo-hoo:, uzmem račun kad na računu cena 79,40, lepo piše 15,26 l x 79,40 din izađe 1.211,64,  e sad to isto piše na automatu za točenje ali ovako cena 75,40 x 15,26 l po automatu 1.211,64 a trebalo bi da je 1150,64 din, što znači da automat laže da je cena 75,40 din/l da ne kažem kraducka, znači oni nas u ovom slučaju, konkretno mene malo :mojeovce:

Keka

Cist slucaj za inspekciju.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Pa ako ovako mogu da fino našteluju da 75,40 x 15,26 l bude 1.211,64 din, umesto 1150,64 din, ko od nas može da tvrdi kad sipamo benzin i dizel nemamo slično, kome je palo na pamet da kad sipa broji i gleda u račun, svi pogledamo cenu na displeju i sipaj :ranting:, a račun bacimo u 90% slučajeva :gun:

samsung

U Crnoj Gori tng na Petrol pumpama poskupeo sa 0,68e na 0,69e.....na Eko pumpama nije menjana cena 0,70e
pozdrav iz St.Pazove

Raja


Ivan

Juče auto put Beograd Niš tng na većini pumpi 91din :ljut: :ljut:, u Beogradu na Eropetrolu Viline vode 86din. U Crnoj Gori tng najviše0,70centi. Nisam bio u Srbiji 4 nedelje kada sam se vratio nisam mogao da verujem prvo Prijepolje 86din, Zlatibor isto imao sam utisak da je već počela zima. :badmood: :badmood:

Keka

Nedelju dana se po gradu i okolini vozim na dizel. U novcima izadje isto, jedino nemam klimu.

Neka crknu, do graja godisnjeg necu potrositi ni gram plina.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Ja ću u istom periodu bar utrostručiti uobičajenu kilometražu, u proseku su oni opet na svome  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

samsung

Mesec dana sam u CG a nisam znao do danas da na Petrolovim pumpama je akcija nedeljom i da je tng nedeljom 0,66e :lau:
pozdrav iz St.Pazove

Keka

Rimski oil 84,00 din/l.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Raja

Bezobrazno jeftino u odnosu na Zrenjaninac, ja tu nikad ne bih sipao.  :doh:

Knez petrol i BMG 89,90l Sponit 90,90. Gasprom na Pančevcu 89,40. Na zimu očekujem preko 100dindži litar.

seitech

U Kg-u od jutros 91.9 i to na NIS-u sto znaci u roku od par sati i na svim ostalim pumpama.  :ranting:  Koliko se meni cini, 100 din/l tng bice i pre zime. Sta reci???!!!

jasho

Mislim da bi mogao i preko 100 din od januara, u poslednjem broju Mirkovog i Mladenovog časopisa ima tekst o uvođenju dodatne takse za TNG od ako se ne varam od 7 din po kg (da sad ne tražim) plus navodno uvodi se markiranje TNG i po njima povećanje kvaliteta te vrste goriva?!

Tako da smo ga :badmood: