Stigla je ... (ili stigao je)!!!

prethodna tema - sledeća tema

apostata

@Turbo, Ayrton, asimic, Black, Bojan, trajce, vujanovgoran

Puno Vam svima hvala!


Keka - ma nije valjda tolika razlika?

vujanovgoran - ma to i ja znam (no u svakom slučaju hvala) .., nego mislio sam da ga nije možda neko već koristio?

Turbo - e ebga, ja sam ti istoričar i slabo se ja u sve to razumijem, ali evo napravio sam nekoliko fotki možda nešto možeš vidjeti (a ako treba nešto detaljnije ti samo reci šta pa ću ja to posebno snimiti).

(kada se na sliku klikne ona se prvo abnormalno uveća, ali se vrlo brzo zatim smanji u normalu)



rezervar je (kao što se moglo i pretpostaviti) u gepeku na mjestu rezervnog točka




puni se gdje i benzin



e a sada motor















režim se mijenja na onome bijelom (lijevom) između pepeljare i mjenjača



ovdje sam ga pokušao preciznije snimiti, ali ne ide (probaću još sutra ako te zanima) - uglavnom promjena se vrši pritiskom na centralno dugme GPL i tada počinje goriti lapica pored ikonice koja predstavlja bocu plina (donja lijeva), a na stanje u rezervaru ti ukazuju lampice iznad dugmeta GPL



p.s. veliko mahanje zemi Bojanu

sibelius

uuuuuuuuuufffffffffffffffff
opako izgleda

Loganovac

#32
Ma  super je sve... samo... nikad nisam gotivio računare u motornom prostoru, ali sad ga baš preteraše, stoje onako jadni nezaštićeni, nema više ni plastične maske (mislim najpre na nezaštićene konektore)... I šteta što se ne vide dizne. Inače, nije im fora sa onakvim prekidačem, iskreno, očekivao sam više od fabričke ugradnje, ne znam ni sam šta, valjda da bar izgleda lepo intergrisano u komandnoj tabli, šta li...  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Citat: apostata poslato 28.06.2013. - 19:23

Keka - ma nije valjda tolika razlika?


Sandero sa svom tom opremom kod nas bi kostao 11.360 evra (tempomat vezuje i kozni volan).

Evo zvanicnih cenovnika:
http://www.dacia.rs/modeli-dacia/novi-sandero/cenovnik.html
http://www.dacia.rs/download/cenovnik_dacia_novi-sandero_rs.pdf
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


drzarkod

Zemo prava odluka....sit ćeš se navozati i to povoljno....a i izgled je tu.... :aplause:

Turbo

Hvala za slike,na oko izgleda korektno odradjeno a najvise mi se svidja sto su rezervni tocak
ubacili u gepek.Na mom (prethodnom) sanderu je napolju.

vujanovgoran

Citat: Keka poslato 28.06.2013. - 22:18
Sandero sa svom tom opremom kod nas bi kostao 11.360 evra (tempomat vezuje i kozni volan).


Tako kazu cenovnici, medjutim ja sam dobio tempomat bez koznog volana, kojeg nisu ni naplatili
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Jelenko

Srecno komso neka te dugo godina služi  :friends:

nemanja46

Nek ti je sa srecom,i da se navozas sa novim sanderom  :too:

Aleks

Cestitam, neka te lepo sluzi!  :ziveli: