Stigla je ... (ili stigao je)!!!

prethodna tema - sledeća tema

Tale

Neka je sa srećom. Možda je neprijatno pitanje, ali može li se znati cijena ovako opremljenog Sandera sa LPG-om?

bind


Neka je sa srećom i da te lepo sluzi...   :ziveli:

Zee

Neka je sa srecom, da se ti nama lepo navozas.   :ziveli:
Lep je k'o upisan.  :to:

apostata

#18
@miki-bgd; Keka; kapsid; doravec; Boka; Tale; bind; Zee

Hvala Vam svima od srca!

Naročito komši (ebga lokalpatriotizam :c:) - kada budeš dolazio u BL javi pa da nešto popijemo. E a što se tiče cijene mislim da tu nema razlike, za cijelu BiH je ovlašten Union auto.

Miki - ma ja to pitam zbog toga što iduće godine mislim sa njom na jedan put od nekih 4,5 hiljade km (tamo i nazad).

Tale - ma što bi bilo neprijatno (svoji smo ba :wink:).
Došla me je 10.430 eura. Registracija me je (zbog tablica, nove saobračajne i vlasničke) izašla još 225 eura.
Krovnu konstrukciju, tulu i točak još nisam platio (čekam konstrukciju), a oni će koštati nešto malo iznad 400 eura.

I da - morao sam kupiti i one podne plastike (kažu da su original njezine), oni su stajali oko 40 eura.

Računam na još neke troškove npr. dizalica, aparat za gašenje ... itd. (ma sigurno ima još nešto samo se sada ne mogu sjetiti).

I eto to bi otprilike bilo to.


edit: Zaboravio sam reći da je garancija 5 godina i da su mi dali Goodyear-ove ljetne gume, tako da ću u negdje oktobru morati da kupim neke zimske ili zimsko-ljetne.


nik hvala i tebi na lijepim željama.

nik


miki-bgd

@apostata
Pa u sustini sledece godine imaces zimske gume (topli savet da uzmes felne sa gumama, mozda je malo skuplje ali mislim da je bolja varijanta), i onda zimsku mozes da koristis kao rezervnu leti, i obrnuto :wave:

Turbo

Lep autic,u zdravlju ga vozio.Nego mogla bi da padne jos koja fotka tog fabrickog LPG-a
da vidimo kako je to spakovano.

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

asimic

Jako lep i dobro sređen. Sa srećom ga koristio :)

Black

Čestitke,  da se lepo navozate!8)
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

Bojan

Zemljače i komšo, neka ti je sa srećom,  da  te dugo služi i u zdravlju i veselju da voziš.  :to:

Tale

Pretpostavio sam da je cijena tu negdje jer si ga baš fulirao i uzeo ga sa plinom.
Još jednom čestitam i neka je sa srećom.  :too:

Keka

To je bar 1000 evra jeftinije nego sto bi kostalo u Srbiji.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


trajce

Nek je sa srecom i mnoge, mnoge kilometre presli zajedno  :too:

vujanovgoran

Auto je prelep, neka je sa srecom i da se prijatno navozas.
Sto se tice k*ta, cuo sam da nije dobar za gume, da se posle mora menjati ventil i da ne moze da zalepi rupu ako je sa strane, vec samo na gaznom delu.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!